Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ön melyik Linux-disztribúciót...

Ön melyik Linux-disztribúciót használja?

Figyelt kérdés
És miért azt?
2010. máj. 28. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

open SUSE linux-al kezdtem, de a wlan bonyolult beállitása miatt áttértem ubuntura, aztán az ubunturol átértem a debianra, mert a debiannak a csomagkezelője ftp szerverekről megy ami sokkal biztonságosabb mint egy oldalrol leszedni...

és ráadásul a debiannak nem kell annyi rendszer követelmény (kicsit szar a laptopom:D )

2010. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ubuntu 9.10-t használom.

Sajnos még nem próbáltam ki sok Linux disztribúciót (majd változtatok ezen), úgyhogy nem tudok arról nyilatkozni, hogy más disztribúcióktól mennyiben jobb, rosszabb.

Mikor elkezdtem használni, előtte sokáig bújtam Linux fórumokat, és sokan írták, hogy evvel kezdtek, és kezdőknek kiváló, ezért használom.

2010. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ubuntu 10.04. Már 2 éve Ubuntu-t használok mert bevált. Nekem eddig ez tűnik a leglogikusabban összeállított rendszernek. Ráadásul ha az ember valahol elakad, a neten szinte mindenre találni megoldást.
2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ubuntu 9.04


Ingyenes, könnyű telepíteni, stabil,alapból felismert mindent, nincs rá vírus, felhasználóbarát, praktikus, esztétikus, alakítható.

2010. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xubuntu 10.04


Mert az ubuntu különböző változatait használják a legtöbben a világon és tele a net ubuntu-s leírásokkal, és azért xubuntu, mert az XFCE nem terheli annyira a gépet mint az alap Gnome-os Ubuntu.

2010. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ubuntu.


hogy miért? jó kérdés :) kaptam egy cd-t felraktam megtetszett :)

2010. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!