Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy katódsug...

Mennyibe kerülhet egy katódsugárcsöves 19 colos monitor beragadt gombjának megjavíttatása?

Figyelt kérdés
Suliban dolgozom és pont nálam ragadt be, ki se tudtuk szedni. Valszeg a rugó adta meg magát. Ti mennyit költenétek rá? Holnap visszük szervízbe, de a szervízes óradíja állítólag 4-5 ezer forint. Ha húsz körül lesz mindennel együtt kb ti megcsináltatnátok, vagy mivel ez olyan hiba, hogy bárkinél beragadhatott volna, hiszen régi monitor, visszautasítanátok? Köszi a válaszokat.
2017. aug. 8. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Írd le ide a típusát! Megpróbálunk keresni pont ugyanolyat, nehogy az legyen a problémájuk, hogy más a típus. (Mert ugye a régi az tökéletes volt...)
2017. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
...ja, meg esetleg ha nem ugyanolyan típus akkor azt is mondhatják, hogy nekik a leltárban olyan típus szerepel, más nem lehet. (a fene a pofájukat. Mert iskola ám, és lényeg a hatalom. Gondolkodni? Ugyan már!)
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mar az nevetseges hogy sajat koltsegen kell megjavittatnod.

Nem konnyu cipelni. A szerviz dija meg konkretan a szerelon mullik, ha pofatlan tenyleg le fog huzni par ezressel, ha meg jofej es epp azonnal raer akkor 5 perc alatt megcsinalja max egy sor araert, de nalam mar volt pelda hogy 2 perc munkaert csak a koszonetet fogadta el.

2017. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nos. :D Érte mentünk, kérdeztem, hogy max mennyire bólintsak rá, hogy ha mondja a szerelési árat. Mondja, hogy max öt ezer. Gondoltam magamban, már most tudjuk, hogy minimum annyi lesz, kár elvinni akkor. De elvittem. Mondja a szerelő, hogy nem is érti minek kell megcsinálni, nem is kéne vele foglalkozni. Később hívott, hogy 6300 ft számlásan. Mondom okés, holnap megyek érte. A másik melóhelyem aki álltal oktattam ott, mondta, hogy a számlát ő állja, hiszen az ő képzésén történt... így visszakapom majd elvileg a pénzt. De mondta, hogy ha még egy ilyen lesz akkor szóvá fogja tenni, hiszen nem kis pénzt fizet a terembérlésért....... Csak ugye nekem itt is, ott is állnom kell a sarat, mert ugyanaz a hely,és itt sem és ott sem akarok szarba maradni... De ezek szerint valszeg a rugó mehetett ki ha ilyen hamar megcsiálták. Köszönöm az együttérző írásokat. :)
2017. aug. 9. 18:47
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi pedig tájékoztatást köszönjük!
2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
-a-
2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

6 ezer egy 100 forintos kapcsoloert.

En egy hasonlo pofatlan huzasnal otthagytan a regi tv-t a szervizben, ne nezzenek mar ekkora hilyenek, igaz nalad ez nem opcio.

Tobb szervizt is meg kellett volna kerdezned.

2017. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez a legközelebbi a sulihoz számtek bolt, és ide is jár a rendszergazda is. Szerintem is nem fer az egész, de ha ez megnyugtatja a kedélyeket akko legyen így, számlát kapok róla, amit majd visszaigényel a másik főnök és ennyi. Így végül is szerencsésen záródik a sztori. :)
2017. aug. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!