Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most kaptam használtan egy...

Most kaptam használtan egy laptopot. Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

kívül,a CD meghajtóra az van írva hogy DVD.ha berakok egy filmet,felismeri hogy dvd,a címet is,viszont nem indítja el.szerintetek lejátssza a dvd-t?mert sztem ha nem játszaná le,akkor fel sem ismerné.esetleg próbáljam meg egy másik videolejátszóval?

köszi a választ!


2010. máj. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel másik lejátszó progit (pl. VLC player). Ez tuti le fogja játszani.
2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát csak nem megy...a gépen hol tudom megnézni,hogy egyáltalán van e benne dvdlejátszó,mert lehet csak én vagyok béna
2010. máj. 13. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
na ez furcsa...az írta ki,hogy nem tudja lejátszani.beraktam másik filmet,ott csak hang van.lehet kell vmi program még hozzá?nem értem....segítsetek!:)
2010. máj. 13. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad már a VLC-t?

[link]

2010. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,és vmelyik filmet nem ismeri fel,vmelyiket meg lejátssza,de tor a hang és késik a kép.lehet a videokártyával van vmi?elég régi gép.
2010. máj. 13. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
egyedül Windows M.P.rel nem szaggat a hang,viszont nincs kép...
2010. máj. 13. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Codec-ek hiányoznak, szedd le a K-lite Codec Packot, vagy csak simán a KM Playert
2010. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!