Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítséget kérnék. Vettem egy...

Segítséget kérnék. Vettem egy Jane air jumper rugós hintát használtan, használati utasítás nélkül. Nem tudom, hogyan kell felrögzíteni. Van rajta, egy fekete doboz, close, open gombbal. és?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez a tipus van de szerintem ugyanaz a menete.

Széthúzod a tetején a két alumíniumot (vagy nem tudom hogy mondjam) ráerősíted az ajtófélfa fölé a falra de csak hagyományosra szabad ami meg is tartja, és ezután állítod close-ra így nem tudod már széthúzni. Amikor le akarod venni, open-ra állítod és leveszed.

Remélem érthető. :)

2009. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a falra kell? De eleve a close-on van, és nem is tudom openre állítani,írjál légyszi.
2009. nov. 19. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém úgy működik, hogy open állapotban lehet csak széthúzni a két végét a tetején. És igen, közvetlenül az ajtófélfa fölé a falra kell tenni és az ajtófélfa tartja meg tulajdonképpen csak ne felejtsd el close-ra állítani mert ahogy hintázik meg ugrál benne anélkül könnyen leeshet.

Nem tudom miért nem lehet open-re állítani...próbáld meg valahogy meghúzni a hinta szíjját vagy valamit piszkálni vele mert lehet, hogy valami beakadt vagy befogja.

2009. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ilyen van nekünk is, tényleg lehet, hogy a szíjon kell állítani,amivel a magasságot szabályozod.
2009. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!