Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujraraktam a gépem win7 van...

Ujraraktam a gépem win7 van rajta. Raknám videokari drivert letölti kezdené a telepítést és appcrash hiba amd software működése leált. Ilyenkor mivan? Hogy tudok drivert felrakni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 21:55
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Manuális driverkeresés hardver azonositó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Ha megadod a hardverazonositókat, akkor megpróbálok én is drivert keresni hozzá.


Sok sikert.

üdv.

2017. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Olyat nem ír, hogy telepítőcsomag hiba? Mert nekem is olyan volt, bár a megfelelő driverrel próbálkoztam, amit a típushoz javasoltak.
2017. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
videokarim gigabyte r9 280 oc 3gb a legújabb drivert akartam felrakni . Milyen hardverazonosítóra gondolsz?
2017. márc. 4. 16:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőben nem mutatja csak az alaplapi vga -t
2017. márc. 4. 16:28
 5/5 coopper ***** válasza:

Akkor a videókártyáknál nézd (ami azt jelzi, hogy elvileg van fent hozzá driver).


Hardverazonositó : a linken le van irva, hogyan lehet megnézni, pl.


- PCI\VEN_1002&DEV_9498&SUBSYS_10021002&REV_00


A fenti számsor a "ATI Radeon HD 4600 Series" videókártyát azonosítja.


Üdv.

2017. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!