Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hardware, vagy software hiba...

Hardware, vagy software hiba lehet?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a gépen. Egyszer kifagyott. Sebaj! Újraindítottam, de csak feketeség várt, a windows nem töltődött be. Na jó mondom, megpróbáltam berakni a telepítő lemezt mert már amúgy is megérett az újratelepítésre. Gondoltam biztos ez a hiba. Újraindítottam a gépet még egyszer. A bios-os kiírások tökéletesen látszódtak mindvégig. A telepítés folytatásához megnyomtam a gombot. A gép ekkor várt és egy csúnya csíkos-foltos 3 színű háttér fogadott amin látszódott az egér. Az mozgott is. Kikaptam a videokártyát, újabb restart és az alaplapival bejött újra minden. A vieokártya lehet rossz? Vagy ha annak lenne hibája totál semmi nem jönne be? Vagy software-s hiba lehet? Ha újraraknám a rendszert az alaplapival és video vissza, az megoldhatja a gondot? Csinált a win7 automatikus indítási javítást is és rendszer visszaállítást is de akkor sem jött be a windows. Kék halál jött csak.

2014. jan. 20. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne az alaplapival formázni, majd utána kipróbálni a kártyát. Valószinűleg hardverhiba, mert ahhoz a területhez amit leírtál, a videókártya nem használ konkrét szoftvert.
2014. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!