Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 wifi hiba képernyők...

Windows 10 wifi hiba képernyőkímélőnél? többi lent.

Figyelt kérdés

windows 10 et használok ha telefonon rajta vagyok a wifin és a számítógépen bekapcsol a képernyőkímélő akkor nagyon belassul a wifi sebessége a telefonomon


Pl: töltöttem a telefonomon egy játékot és míg nem jelent meg a pc-n a képernyőkímélő effektus addig 10mb/s al töltöttem a játékot amint megjelent a képernyőkímélő a telefonon leesett a letöltési sebesség 1mb/s-ra ha nem alacsonyabbra...


Ez mitől lehet?

Ilyennel még nem találkoztam soha :)

vicc ez az egész windows 10...



2016. márc. 7. 23:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és nem az én telefonommal van a probléma mert a többi készülékeknél is ugyanez a helyzet...
2016. márc. 7. 23:47
 2/4 nemcso ***** válasza:
Nézz körül az energiagazdálkodásnál (Gépház).
2016. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Nem szoktam képernyőkímélőt használni, inkább kikapcsoltatom a kijelzőt. Próbáld ki, hogy úgy is jelentkezik-e.


Egyébként hálózati forgalom van képernyőkímélő alatt? (Feladatkezelőt nyisd meg: Ctrl+Shift+Esc, válts a részletesebb nézetre és a Hálózat grafikonon egy percre visszamenőleg látható)

2016. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is most úgy használom,hogy nem állítok be képernyőkímélőt csak azt,hogy 5 perc után kapcsoljanak ki a kijelzők és úgy jó.Úgy megmarad a 10 mb/s letöltés



Lehet majd pár windows 10 frissítés után helyreáll...

2016. márc. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!