Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Host fájlt hogyan másolhatnám...

Host fájlt hogyan másolhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Egy játékhoz kell, hogy csatlakozzon, beleírtam amit kell azt még megengedte, elmentettem. De kiderült, hogy még egy sort kell bele írni, azt meg már nem engedi, sőt az egész host fájl üres lett, nem tom hogy csináltam, se másolni se semmit nem enged... Rendszergazdaként is próbáltam futtatni. Win7
2010. máj. 7. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

futtatni? az egy szöveges fájl és a neve "hosts", nem host. (Amennyiben arról van szó ami itt van: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc) De gondolom erről :)

Egyébként a tartalma eredetileg ennyi, hogy helyre tudd állítani(a többi ami benne van az csak komment):

127.0.0.1 localhost


Egyébként vírusirtó blokkolhatja a fájl szerkesztését!

2010. máj. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hosts fájlt Win7-en csak rendszergazdaként indított programmal lehet megnyitni/szerkeszteni.
2010. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!