Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tölt vissza (seed)...

Miért tölt vissza (seed) ilyen rosszul az utorrentem?

Figyelt kérdés

70%-ban egyszerűen miután lejött a torrent, nem tölti vissza vagy csak nagyon minimális sebességel. 2,5mbit/sec a net, 70 körül kellene neki seedelni (max érték).

Volt már új utorrentem, most 1.6os de semmi változás. Nem létezik hogy ennyire nem seedelik a torrenteket mert tudom hogy azon is múlik de így 5ből 2 ha visszaseedel+


2011. nov. 1. 11:50
 1/5 anonim válasza:

nem tudom, de nekem is ez van :S

ezért nagyon kicsi az arányom, és tegnap kellett küldenem sms-t is ://

2011. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs letöltő, nincs kinek visszaosztani. Ha partial seederek vannak, ők feltöltők de letöltőnek jelzi a tracker őket. Ha túl sok seeder van rajtad kívül, többszörös mint letöltő, akkor kisebb eséllyel tudsz visszaosztani. Ha pedig szerveresek is vannak, vagy nagyobb feltöltési sávszélű felhasználók, akkor rájuk fognak a letöltők kapcsolódni. A 70kBps-os feltöltési sebesség az elég lassúnak mondható, csak úgy lehet arányt tartani ha minél tovább maradsz seedben, és futtatod a torrentet amikor csak tudod. Amikor nekem 100 körül vagy az alatt volt a feltöltési sebesség, volt hogy 1-2 hétig folyamatosan seedeltem, előbb-utóbb valaki kapcsolódni fog rád.
2011. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz elolvasni a torrent oldal gyik-jét, ugye?

Mindenhol le van írva az, amit már 19 ezerszer itt is leírtunk: Megb@szhatod a neted, ha nincs Leecher.

G.

2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor sem létezik hogy valamit ennyire ne töltene senki... 0.05ös arányok meg sokat érnek, persze van kivétel amit tudok hármas arányig is.
2011. nov. 1. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Lehet későn álltál be, lehet nem népszerű az anyag, lehet ekkora sebességgel nem fognak rád kapcsolódni. Ez nem arról szól hogy direkt veled kicsesznek, egyszerűen olyanok a feltételek annál a torrentnél, hogy nem tudsz gyorsan jó arányt csinálni vele. Te is írod hogy másnál felmegy 3-ig is, tehát nincs semmilyen hiba sem a gépedben, sem a kliensben, ilyen a neted, és ilyen a torrentezés, hogy a jobbaknak kedvez.
2011. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!