Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitenne valakin windows 7?

Segitenne valakin windows 7?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is bocsánatot szeretnék kérni még szűz vagyon op rendszer telepítésben és ebben kellene nekem egy kis segítség, sokan mondták nekem, hogy a windows 7 sokkal jobb mint a vista és kevesebbet zabál. ez igaz? Ezért elhatároztam, hogy letöltöm a Windows 7et és feltelepítem.. Ez eddig okés csak van egy kis gondom ezzel kapcsolatban illetve kérdésem. Sajnos nincs meg a laptopomhoz adott driver cd-k és nem vagyok annyira jó ezekben szóval a kérdésem az lenne, hogy igaz-e hogy a windows 7ben van driver kereső és magától leszedi hozzá?


Előre is köszi a válaszokat


2010. máj. 3. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A win 7 tényleg felismeri a leggyakoribb (többet mint a Vista és sokkal többet mint az XP)hardvereket és alapból tartalmaz is hozzá drájvereket. Viszont nem tudom milyen laptopod van de előfordulhat, hogy mégsem lesz mindenhez megfelelő drájvered. Ennek a kiküszöbölése viszonylag egyszerűen megoldható ha jelenleg vista van a gépeden mert azok a drájverek valószínűleg jók lesznek a win 7 nek is. Megoldás- Innen: ***** szed le ezt a kis programot, telepítsd fel a fent lévő vistára mentsd ki vele a vistára telepített összes drájvert (ezeket automatikusan megkeresi) majd az így kimentett drájvereket tartalmazó könyvtárat írd ki egy CD-re. Így lesz egy olyan CD-d ami végül is tartalmazza az összes szükséges drájvert a géphez és később ha a gép drájver hiányra panaszkodik csak beteszed ezt a cd-t kijelölöd, hogy azon keresse és meg is fogja találni. Ezek után már nyugodtan telepítheted a win 7 et. Ha valami mégsem lenne jó még mindig vissza teheted a vistát mert a lemezeden megvan az összes drájver.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh ezer hálám nagyon szépen köszönöm a segítséged egy kérdés még: tényleg több memoriat eszik a vista mint a windows 7?
2010. máj. 3. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jóval többet.Sokan kis gyenge,kis gépem is szépen elfut.. Nekem is gyenge gépemen amibe még 1 gb ram sincs ami minimum követelmény is szépen fut! :)
2010. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyártó oldalán találsz drivereket.
2010. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg a lényeg még h nagyin régi cuccaid ne legyenek mert ahhoz már nincs driver énis így jártam hangkártyánál :/
2010. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!