Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Valaki segítenn...

Mit jelent ez? Valaki segítenne? XD

Figyelt kérdés
"Internetes keresési feladatok segítségével mindennapjainkban található gyakorlati probléma megtervezése." Nem tudom mit akar ez takarni valaki érthetőbben letudná írni nekem??? Annak nagyon köszönöm.
2010. okt. 29. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak átfutni kéne a szöveget is hanem értelmezni:). El akarsz menni valahova megnézed mondjuk a busz menetrendjét a neten. Akarsz alami finomat főzni de nem találsz receptet és a neten keresel egyet. Remélem érthető példák voltak.
2010. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de, hogy érti, hogy "gyakorlati próbléma MEGTEREZÉSE"???
2010. okt. 29. 19:33
 3/6 A kérdező kommentje:
*MEGTERVEZÉSE
2010. okt. 29. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha nemcsak kiragadnál egy részt hanem szövegkörnyezet is lenne vagy magyarázat. Nagyon nem mindegy hogy általános osztályba jársz és Bucimaci napi dolgairól van szó maximum vagy egy 30 személyes delegáció ferihegyi érkezésétől ferihegyi indulásáig eltervezni a dolgot.
2010. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdező kérdése. Ha valaki "problémát tervez", ott már súlyos bajok vannak.


Én visszadobnám annak, aki adta a feladatot, hogy fogalmazza meg rendesen.

2010. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy verseny a 8. osztályosoknak.
2010. okt. 30. 09:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!