Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett a god of war 3 vége?

Mi lett a god of war 3 vége?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
most komolyan azt várod hogy lespoilerezzük?
2010. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha :D aki nem akarja tudni az ne olvassa el
2010. ápr. 30. 18:18
 3/10 anonim válasza:
asszem valami olyasmi hogy megöli az összes élő dolgot kratosz ott fent és a chaos ura lessz nem tom még csak az 1-2 részt nyomtam meg is vannak
2010. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Engem is rohadtul érdekel. Megöl mindenkit majd magával is végez. Kamera elsötétül, aztán ismét láthatunk. Minden vér,de Kratos sehol....majd távolodik a kamera és csak a háború súlytotta terület van.


Sajna itt az van,hogy mindenki azt gondol amit akar.

Kratos Isten, nem is kétség, és mivel megölte Zeusz-t így talán az Olympos Főistenévé vállt. De minek legyen az Istene ha nincsenek Istenek. A Chaos Istene nem lehet, mert az volt van és lesz is, Ő volt az első (nem ISten és nem Titán...de a Titánok a gyermekei). Kratos más Isten lesz, HA TÚLÉLTE.


Gondolom...nem....remélem túlélte, mert még egy rész ráférne a játékra. Imádom, Óriási játék.

2010. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

AZ előző vagyok.

A hivatalos oldalon az volt írva,hogy Minden Istennek halnia kell, így Kratos mivel Isten volt végzett saját magával is.


Szóval Kratos azért akarta kinyírni az Isteneket,hogy ne legyen olyan dolog (Istenek) akik irányítják a reményt és az emberek életét.

2010. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szia ! én szerintem a god of war III-rom vége az lett hogy megüljük zeus-t és megkapjuk az erejét majd megtagadjuk magunktól mivel kratos le szúrja magát és lesz egy nagy villanás ezért szerintem nem öljük meg azt a sok piszkokat úgyhogy szerintem lesz negyedik rész is bár nem tudom ezt olvastam
2010. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Talán lesz negyedik rész, de eléggé zavaros lesz a történet.

Igen Kratos lesz az Új Zeusz, de ezt megtagadja mert nem akar Isteneket a Földre, még magát sem.

2010. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hasasasa válasza:
öngyilkos lett de mi lett athenéval?
2010. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=QJgSKoPeXvY ebböl mindent megtudtok...
2010. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mikor Kratos kinyitotta a szelencét kiszabadult belőle a remény, ami Kratosba szállt, de vele eggyütt minden gonoszság is kiszabadult ami megfertőzte az isteneket is. Többek közt a félelem, mert hát ugye zeus csak attól félt hogy a saját fia dönti majd meg a hatalmát, ahogy ő tette ezt cronos-sal. Mikor az összes istent megöljük a világra teljes káosz zúdul, Kratos-nak pedig elmondja athéné hogy zeus a sok gonoszságot (félelem,bánat,harag,irigység stb.)a szelencébe zárta. De athéné tudta hogy a szelencét egyszer úgyis kinyitja valaki ezért belezárta még a reményt is. Mivel a remény tüze kratosban teljes erejéből lobogott (mivel elméjében megbocsátást nyert a családjától) athéné arra kérte hogy ezt a tüzet adja vissza neki. Kratos pedig inkább feláldozza magát, így a remény is kiszabadul, remény az új hősök születésére akik majd felülkerekednek a káoszon. Mert hát pandora (játék)szerinti szavait idézve: " a REMÉNY tesz minket igazán erőssé, ez késztet minket arra hogy harcoljunk akkor is amikor már minden elveszett".
2010. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!