Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CSGO-ban miert van az higy...

CSGO-ban miert van az higy egy palyan soha nem tudok nyerni? (Van a Cobblestone map ahol mar vagy 10x voltam mm-en egyszer se tudtam nyerni) Mindig kikapunk. Ez miert van? (Nem azert mert szarok vagyunk de megis mi miatt lehet)

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs szerencse. Ennyi. A másik teamnek sikerült, akkor nektek is sikerülhet.
2016. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mar felek elmenni:D mert mar erzem higy nem lesz jo
2016. okt. 23. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz játszani, akkor hagyd abba a játékot. Ha nem élvezed, akkor semmi értelme az egésznek. Én tudom magamról, hogy nem vagyok jó játékos, rendszeresen a tabella alsó harmadában tanyázok, fogalmam sincs, mi a rangom, egyszerűen csak játszom, és jól szórakozom.
2016. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ugy felek jatszani barmikor jatszok csak azon a palayan mert ott rendszeresen kikapok szerintem nem voltam felre ertheto
2016. okt. 23. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem voltál félreérthető. Igaza van az előző(k)nek.

Ne a rang érdekeljen, engem se az érdekel (különben elég gyatra vagyok), hanem hogy élvezzem. Ezért ritkán tolunk FUN MM-et a haverokkal, de általában ilyen műhelyes mapokon funolunk, de mostanában keveset is CSzek.

Kb. olyan vagy, mint amikor gyerek a liveom alá odaírja: "de szarul lőttök taunulj meg lőni" (valami ilyet). Jókat nevetünk, a lövés egyáltalán nem érdekel, konkrétan úgy beszartam a röhögéstől...

Kérlek, ne légy ilyen!

(Ha kikapsz, ne érdekeljen! Akkor játssz, ha élvezed, a játék arra van, hogy élvezd, nem arra, hogy az osztálytársakkal versengj, hogy jobb a rangod. Különben a CS:GO ezért is lett népszerű. A sok ilyen ember.)


Nézheted a gyerek fentebb említett kommentjét:

https://www.youtube.com/watch?v=LUXATpaezWI

2016. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feltem a rankom meg barmikor elmegyek jatszani az se izagt ha kikapok csak ez a pálya már ki akaszt:D
2016. okt. 23. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
silver 1-ként tök mind1 h nyersz vagy veszítesz bármilyen mapról van szó......
2016. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!