Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Végül, megjön minden ember...

Végül, megjön minden ember esze, ha kikapunk Svájctól?

Figyelt kérdés
Sok a parasztvakítás, Storck fellvette a magyar edzők stílusát a nyilatkozásban is.

2016. szept. 7. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
ezeknek... semmitől
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akiknek elment,aligha.Én eddig sem vártam csodát és különösebben a tegnapi meccs sem sokkolt.Egyrészt úgy gondoltam,hogy az EB-n mutatott játékot meg sem fogja közelíteni a csapat,másrészt én nem vettem tutira,hogy idegenben "simán verhető" Feröer.Eddig is "vért izzadtunk" ellenük,ahányszor találkoztunk velük és mégiscsak oda-vissza verték az EB-csoportban a görögöket.Az meg eddig is egyértelmű volt,hogy az első két hely várományosai:Portugália és Svájc.Amúgy Storck eddig is azt mondta,hogy az EB-re jutásunk "csoda" volt, a vb-re kijutni pedig,ennél is sokkal nehezebb.
2016. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 partizana ***** válasza:
73%

Miből ítéled meg előre, hogy kikapunk tőle? Imádom a sok fociszakértőt. A csoportunkban 4 erős csapat van. Portugália a legerősebb ennek ellenére kikapott Svájctól, nyilván Svájc követi a rangsorban majd mi és Feröer. Azért mert kevesen laknak valahol és eddig nem volt rajta a térképen még nem lesz valami egyből szar. Láttátok játszani a Feröeri csapatot az eb selejtezőkön? Egy hihetetlen gyorsan fejlődő csapatról beszélünk. Ennek ellenére meg kellett volna őket vernünk. De szeretnék más eredményt mondani: Fehéroroszország-Franciaország 0-0. Egy a magyarnál jóval erősebb francia csapat, egy a feröerinél jócskán gyengébb fehérorosz együttes ellen. Ma már nem úgy mennek a dolgok, hogy 8-at rúgunk minden miniállamnak, persze van még ilyen lásd, San Marino. De ellen példa pont Feröer vagy az a Luxembourg akiket Bulgária kínkeservesen csak az utolsó percekben tudott megverni 4-3-ra. Aki szerint lebőgtünk az laikus a futballhoz. Sok az újonc, egyenlőre még nem dőlt el semmi főként, hogy Portugália vereséget szenvedett.



Egyébként ez mit keres a politika kategóriában?:) Mert gondolom nem kell Fidesz szimpatizánsnak lenni, hogy szurkolhassak hazám válogatottjának..:)

2016. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 partizana ***** válasza:
Na át is rakták sport kategóriába, helyes!
2016. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
Van egy réteg, amelyiknek soha.
2016. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon,hogy "megjön minden ember esze"?Azt, hogy reményeid szerint senki nem fog a válogatottnak szurkolni?
2016. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért Feröer nem egy olyan szintű csapat, 40 ezer emberből azért válogass már össze egy ütőképes focicsapatot, főleg egy ilyen földrajzi elhelyezkedésű, ilyen kultúrájú meg futballmúltú országban. Elhiszem, hogy nem a Gibraltár, San Marino, Lichtenstein, Andorra szinten mozognak, de azért őket be kéne tudni gyűrni. Fejlődtek, de van is honnan fejlődniük, hasonló utat kezdtek el járni és járhatnak be, mint Izland tette, de még nagyon az elején vannak, és egyelőre nincsenek az Izlandi válogatott közelébe, se játékosállományra se játékerőre. És nekünk egy Izlandot is jó lenne megverni, főleg az Eb fényében (ugye volt meccsünk is, ahol sztem jobbnak bizonyultunk) és főleg, hogy most egy nagyobb tettre készülünk, még pedig, hogy egy Svájc-Portugália kettősből min. egyik előtt végezve továbbjutunk a következő körbe.
2016. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7:Ütőképes focicsapatot 30éve nem sikerült összeválogatni.Igazság szerint,a létszámbővítés nélkül most sem lettünk volna ott az EB-n.Az viszont igaz,hogy a 16közé jutás már előrelépés volt és nekem a csapat játéka is tetszett.Na de,az EB előtt hetekig együtt készülhettek,ráadásul a játékosok "életük lehetőségének" érezhették a franciaországi szereplést.Mindezzel együtt,én túl erősnek tartom a portugálokat és svájciakat ahhoz,hogy bármelyiket is megelőzzük.Persze,azért ettől még joggal várhatunk jobb játékot a csapattól,a Feröer ellen látottnál.
2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

"De szeretnék más eredményt mondani: Fehéroroszország-Franciaország 0-0"


->Ennek az eredménynek nem sok jelentősége van, mert a franciák kerete nagyon erős, a hollandokat meg a svédeket és a bolgárokat is simán verhetik, főleg otthon. A mi keretünk azonban nagyon gyenge, nekünk a kis csapatoktól kellene összeszedegetünk a pontokat elsősorban, nem arra várni, hogy majd a svájciakat meg a portugálokat oda vissza legyőzzük.


Én állítom, hogy már az is bravúr lenne, ha valamilyen csoda folytán 1 pontot itthon tartanánk a svájciak ellen. De hogy a Feröer szigeteken ott hagytunk két pontot, azt vissza kéne szerezni, tehát a logikus lépés az lenne, ha legyőznénk itthon Svájcot, és ezzel őket is megelőznénk. Erre azonban nagyon kevés az esély, bár a labdarúgásban természetesen minden megtörténhet.


Egy esetleges vereség ellenére - függetlenül attól, hogy még a svájci mérkőzés után 8 meccs hátra van - már nagyon távol kerülnénk a világbajnokságtól, hiszen akkor Svájc már 5 ponttal előttünk járna. Akkor pedig már nem lenne elég a jó játék, hiszen abban is kellene reménykedni, hogy a svájciak hibáznak.


Ha ez a magyar csapat ki akar jutni a világbajnokságra, akkor meg kell verni Svájcot.


- Light -

2016. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Követtem az Eb-selejtezőket, az EB mérkőzéseket és a VB selejtezőket is. OK, tény, hogy nagyon elb*szták ezt a meccset, de meg is mondta az edző és a játékosok is.

DE! Miért kell egyből leírni őket? Az EB-n mindenki kva nagy drukker lett, és az első rossz meccs után meg megy a köpködés.

A hazai klubréteg meg külön mesét érne meg. Röhej, hogy árgus szemekkel várják, hogy Storck hibázzon, és lehessen sárral dobálózni. Holott amit mondott a hazai klubokról, az igaz. Szóval rajta is elég nagy nyomás lehet, szerintem nagyon be volt feszülve ő is, ami kihat a játékosokra is.

Én azt mondom, várjuk meg a követező két-három meccset, és ha azokon is ezt a teljesítményt fogják nyújtani, akkor lehet mondani, hogy ennyit erről.

2016. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!