Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha most kikapunk a Dánoktól a...

Ha most kikapunk a Dánoktól a kézibe továbjutunk?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg kéne verni a norvégeket, románoknak kikapni a lengyelektől, spanyoloknak a dánoktól.
2014. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Norvégektől még simábban kikapunk
2014. dec. 15. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megverjük a norvégokat, akkor továbbjutunk és játszhatunk az 5. helyért. Valószínűleg esélytelen a dolog ezzel az edzővel és kerettel, de bízzunk abban, hogy (ha már a horvátok elvéreztek az elején) elég gyenge lenne a költségvetése az EB-nek ha Budapesten egyik rendező sem lenne ott. Bár van akkora norvég (és dán) fóbiánk, hogy még kettős emberelőnybe se tudnánk nyerni
2014. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Eddig optimista voltam. De most már látom esélytelenek vagyunk jól szerepelni. Azonban ez szerintem nagyban a N. A. hibája!

Norvégok ellen sajnos esélytelenek vagyunk.

2014. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Edzővel mi a baj?


A keret lehetne jobb is? a kapus így is rekordszámú találatot véd

2014. dec. 17. 17:31
 6/7 anonim válasza:

Nem ismerem a Németh András korábbi vezetői múltját. De számomra az egyik időkérés vágta ki a biztosítékot, mikor az 1 percből kb 2 mondat tellett. A többi időben nem is tudott megszólalni! Lehet hogy volt jó taktika amit mondani akart, de nem tudta őket elmondani. Csak őzött.

A játékosok szerintem javában jók! Sőt vannak szerintem kiemelkedő teljesítmények is!

2014. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nost revideálon a véleménsen. Tud N. A. Rendes időkéréat csinálbi!
2014. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!