Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik az előnyei és a hátrányai...

Mik az előnyei és a hátrányai a Macbook-oknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak a véleménye érdekel, akik tulajdonosok vagy hozzáértők. Gép vásárlás előtt vagyok és szeptemberbe kezdem a 9.et,azért lenne fontos hogy végre már jó gépet válasszak. Fontos szempont hogy az informatika miatt hazsnálni tudjak rajta Excellt vagy Word-öt de azthiszem teljesen más az operációs rendszere és nincs ilyen a Mac-en.Kérlek segítsetek,javitsatok ki és ha lehet ötletekkel és fontos tudnivalókkal is lássatok el... fontos lenne nagyon!


Előre is köszönöm a segítséget.


Lili 15 :)


2010. ápr. 23. 21:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nekem aztmondták hogy a Toshiba az nagyonjó.

Dell gépem volt.. rohadutl nevmvoltam vele megelégedve mitn Laptop mint PC ben! Barátnőmnek Acer gépe van és ő kb most viszi ebben az évben 3x javitatni.. meg énis úgy tudom elég gyenge. Amugy azthiszem van a Words-nek és az Excell-nek helyetesitő programja. Gondolom az felmegy a Mac-re nem? Mert akkor inkább a mellett döntenék. Köszönöm mindenkinek a segítséget. még várom a véleményeket és a segítséget!

2010. ápr. 25. 19:24
 12/23 anonim ***** válasza:
Röviden:tökmindegy mit tud,lényeg,hogy jól néz ki és menő.Légy már őszinte legalább magadhoz..........
2010. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de azthiszem én jobban tudom mit akarok mint te. Ha meg van rá a keret meg miért ne?


Értelmesválaszokat várok és tartom magam a reális állításomhoz.


Köszönöm.

2010. ápr. 27. 19:53
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
úristen nagyon nem tudja senki miről beszél :) kezdetnek annyit hogy alu Macbook Pro-m van és a világ legjobb gépe. elmondom miért... mondtad h tanuláshoz kell.. van hozzá office 2008 for mac... word excel minden... ugyanolyan. nos, egy mac-et élmény használni, dolgozni vele. Fél éve van meg a macem és még sose fagyott le ! sose, semmi hiba...tökéletesen megy rajta minden. Minden win-es programnak van mac-es változata és sokkal jobb. A mac es programok nem gagyibbak, csak felhasználóbarátak, letisztultak, minimalisták...ez nem ugyanaz. Az akksi tényleg birja a 6 órát. És igaz drága de aki megteheti feltétlen mac-et vegyen... általában 5-6 évet is simán bírnak. Az ára is relatív. Itthon az enyémet anno 320 ért szereztük be, adtak hozzá + fél év garit így olyan 300ezer, adtak jogtiszta snow leot és ilifeot hozzá ami pl sok pc laptophoz nem anak alapból oprendszert (jó énis sokmindent torrentezek de legalább az oprendszer legyen tiszta) és az ilifeba olyan progik vannak amit tényleg lehet használni (pl iMovie vs Movie maker). A maceset úgy kapod hogy használható nem kell rá mindent telepítgetni... szal eze a jogtiszta programok nem tom kinek mennyit érnek de mondjuk hogy így az ár pl 270 ezer... akkor a fém ház és a 7 órás akksi is egyéni, a multy touch trackpad pedig utánohatatlan. 3 ujjam lehúzom megnyitja a böngészőr, 4 ujj jobbra youtube, balra facebook, forgatni, nagyítani lehet vele, nagyon jól használható nem is kell nagyon egér. ja és LED kijelző amit látni kell... ezek nélkül kb 200 ezer lenne, ami annyi mint 1 normál windowsos (minőségi) laptop. tehát egyáltalán nem drága sőt Amerikába sokkal olcsóbb és ezek az extrák megérik szerintem a felárt.. már akinek fontos a gépe. remélem segítettem :)
2010. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sokat köszönöm [: holnap kell leadni a rendelés papírokat.. Mac nél maradok. : D



köszönöm mindenkinek!

2010. máj. 3. 13:48
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
helyes :) nem fogod macbánni XD
2010. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
71%

Bár régi kérdés, és a kérdező valószínűleg már rég boldog tulajdonosa egy macnek, hozzátennék egyetlen gondolatot a témához azoknak, akik keresgélve találtak rá e kérdésre. Azok, akik itt lehúzták a maceket (lehúzás, mert helytálló érvek nem igazán hangzottak el) többnyire soha sem használtam apple terméket, csak youtube-on, mások véleménye alapján nyilatkoztak.

Én még egy embert sem hallottam, aki mac tulajdonos volt, és elégedetlen lett volna.

2010. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
54%
*használtak
2010. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy ez a cég, a márka nem engedheti meg magának hogy esetleg ugyan olyan teljesitményü vagy minőségü technikai eszközöket árusitson és tervezzen mint pl az Acer. Szerintem ha nem lenne sikeres,megbízható és jó akkor nem használnák ezt hivatalos helyeken..olyan helyeken.


Azthiszem ennyi.

2010. júl. 2. 11:56
 20/23 anonim válasza:
58%
Én is most leszek 9.-es , és most kaptam egy Macbook-ot, csak ajánlani tudom eddig nagyon jó minden :)
2010. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!