Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik az előnyei és a hátrányai...

Mik az előnyei és a hátrányai a Macbook-oknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak a véleménye érdekel, akik tulajdonosok vagy hozzáértők. Gép vásárlás előtt vagyok és szeptemberbe kezdem a 9.et,azért lenne fontos hogy végre már jó gépet válasszak. Fontos szempont hogy az informatika miatt hazsnálni tudjak rajta Excellt vagy Word-öt de azthiszem teljesen más az operációs rendszere és nincs ilyen a Mac-en.Kérlek segítsetek,javitsatok ki és ha lehet ötletekkel és fontos tudnivalókkal is lássatok el... fontos lenne nagyon!


Előre is köszönöm a segítséget.


Lili 15 :)


2010. ápr. 23. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Az exelt es worldot leszamitva szerintem csak elonye van.

Jatekok nemnagyon mennek rajta,de gyors es nincs ra virus.

Ezeket leszamitva anyagilag nemnagyon eri meg,de ha megengedheted magadnak nagyon vaganyak.

2010. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen.. a sjátékok annyira nem fontosak.. nem élek ilyenekkel: D Modnjuk elősorban nem a vagányság érdekel.. tény hogy jólnézki de használni akarom és nem mutogatni. De van a word höz hasonló program amit rálehet rakni nem? :\ Várom a válaszokat még.
2010. ápr. 23. 21:24
 3/23 anonim ***** válasza:

99 százalékban Windowsos gépekkel fogsz találkozni és az alatt futó programokkal.Ha a hatékonyság és praktikum a lényeg itt Magyarországon szerintem nem jó választás a Mac.

Ha ugyanannyi pénzt adsz ki egy Intel alapú gépre,biztos,hogy többet,nagyobb teljesítményt kapsz.

2010. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Bár nagyon szép és jó a Macbook, gyors is, egyszerű használni, vagyis egyszerűen csodálatos, én mégsem vennék, mivel egy kicsit drágának tartom.

Jól beállitva minden csodálatos dolognak, ami a Mac-okon van, létezik Linuxra készitett koppintása is. Inkább a Linuxot ajánlanám neked, ha nem haragszol. :P


Mac-om sosem volt, de láttam youtubeon egy csomó videót, nagyon tetszett, vennék is, ha nem lenne olyan drága. :D

2010. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

szerintem szar!

előnye az hogy szebb a designja mindegyik laptoptól

illetve az hogy kacsintasz a haveroknak és mondod hogy egy macbookod van ezért biztos nagy arc leszel

HÁTRÁNY: hát hogy állati drága/ami a rendes op.rendszeren program,játék müködik itt fele nem fog szóval szar :D

2010. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Használok Leopárdot (a MAC rendszere :)) és Ablakokat (Win-t) is egyaránt.

De magát az Apple hardverét nem!!!


Az asztali gépemen fut a MacOSX, mert a munkámhoz kell. A gép kb. 350E volt és teljesítményben lenyomja kis újjal a 900E Ft-os 8magos Mac Pro-t :P


A laptopomon Win7 fut és a gép teljesítménye megegyezik egy MacBook Pro 15" 2.53GHz-vel, ami 480E körül van... a gépem 150E volt...


Vélemény a két rendszerről:

- OSX az látványosabb, mint bármelyik alap WINDOWS

- a WINDOWS sokkal támogatottabb, mint az OSX

- az APPLE Design-ban verhetetlen (nézd meg a Macbook Air-t... gyönyörű! az egere a Magic Mouse és a billentyűzete is szép)

- a Macbook-ok aksija kb 6-7!!! órát kibírnak folyamatos használat mellett, az alap notikhoz képest, ami kb.2 óra

- az APPLE árban verhetetlen :P

23E Ft az egér - Magic Mouse

23E Ft a bill...

a gépei (laptop is) kb. 3szor annyi, mint egy normál PC


Amúgy van OSX-re Microsoft Office... nem csak Win-re


Na... Most már dönthetsz...

2010. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen. Hát valószínü akkor valami jób teljesítményü és minőségü norma gépet veszek.. úgylátom jobban megéri.Mondom,tanuláshoz kell majd többször ezért is fontos.. amugy szerintem ha MAC-em lenne SE mutogatnám..szánalmasnak tartom ezt a felvágós dolgot,amugyis ha lenne és tudná valaki..'apuci pici lányának vette' szóval inkább nem tudná senki: DD Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy a Toshiba az jó gép?
2010. ápr. 23. 23:05
 8/23 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért... 23:05 ..: D
2010. ápr. 23. 23:05
 9/23 anonim ***** válasza:

És ezt lehagytam! :)


Ha van egy MacPRO-d, az olyan mintha egy Lamborghini-t vezetnél.

De milyen érzés lehet, ha találkozol egy hasonló kategóriás laptoppal, ami sokkal többet tud, de 3ad 4ed annyiba került?


Hát kb ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=GiickxCTO1Y

2010. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Toshiba?neeem!Kinai :D

de az ACER,DELL elég jó márka bár az ACER ra elég sokan panaszkodnak de sztem jó

2010. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!