Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tintapatronnak melyik része...

A tintapatronnak melyik része a fúvóka?

Figyelt kérdés
HP F380-as multifunkcionális készülékem van és szeretném a belevaló tintapatron fúvókáját megtisztítani, mert csíkosan nyomtat. A patron tetején azok a lyukak miért vannak??
2010. ápr. 22. 15:52
 1/6 Jenci ***** válasza:
100%
A tetején a lyukak az utántöltéshez vannak.A fúvóka rész a patron alján van,ahol a tinta kijön.
2010. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Igen magam is erre gondoltam.
2010. ápr. 22. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:
És amik az oldalán vannak, az érintkezők.
2010. ápr. 22. 16:22
 4/6 Jenci ***** válasza:
Azok a vezérlő érintkezők.
2010. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu! NE kézzel! Szám. gépen van egy olyan funkció a nyomtató beállításainál, hogy fúvókák tisztítása!
2010. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom már próbáltam és semmi sem történt. Hihetetlen, hogy most száradt be, amikor anyagot kellene nyomtatnom. De már csinált ilyet, hogy egy hétig nem nyomtatott, aztán vagy 200 oldalt tudtam nyomtatni. Max. kidobom.
2010. ápr. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!