Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nekem egy Asus x540la-m,...

Van nekem egy Asus x540la-m, ráraktam egy win7-et de már telepités közben is feltűnt hogy a touchpadot nem ismeri fel. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Persze később kiderült hogy nem csak a touchpadot nem ismeri fel hanem lényegében semmit(hálozati kártya, usb hub(ezért még egy egeret sem tudok rádugni) stb...)

de érdekes billentyűzetet meg felismeri.



2016. aug. 18. 09:14
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

A gyártó honlapján keressél hozzá (Win 7-re való) illesztőprogramokat, azok hiányoznak.

Például itt: (a BIOS-t természetesen NE!)

[link]

2016. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez eddig okés csak nem tudom hogy rakjam át a laptopra mert ugyanis pendrivet se érzékel és net sincs rajta.
2016. aug. 18. 10:13
 3/6 A kérdező kommentje:
az megoldhatja a problémát ha esetleg egy másik oprendszerrel próbálkozok pl.: win10?
2016. aug. 18. 10:14
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Van rá esély, hogy Win 10-ben már benne vannak a szükséges driverek. De persze nem biztos.

Viszont ahogy elnézem, van a laptopban DVD meghajtó, azt sem ismeri fel? Ha felismeri, akkor egy CD-re (akár újraírhatóra) kellene kiírni az illesztőprogramokat, majd onnét telepíteni.

2016. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b_smart válasza:
az a gép nem támogatja csak a WINDOWS 10 64 bitet. Más driver nincs rá. :(
2016. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Valóban, bár az elején több Windows verzió is fel van sorolva, a letöltésnél már csak a 10-re való driver jelenik meg :(


Bár előfordulhat, hogy létezik hozzá valahol régebbire is, most nincs időm keresgélni...

2016. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!