Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A lemezekre (CD/DVD) hogy...

A lemezekre (CD/DVD) hogy lehet cimkét ragasztani?

Figyelt kérdés

tehát pl leszedek egy ilyen cd képet valahonnan, kinyomtatom papírra és hogy/mivel ragasszam rá?

De hallotam olyat is hogy van erre külön nyomtató is csak az drága szal mivel ragasszak?


2010. ápr. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
elmész papírírószer boltba, és veszel kimondottan olyan fajta papírt amely ragasztós, tehát egyik oldala papír a másik oldala pedig lehuzható papír réteg és szerintem így felragazthatód lemezre, vagy olyat is csinálhatsz, hogy rányomtattól a papírra és utána huzod le, aztán felragasztod, én így képzelem el. ;)
2010. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom , hogy ráragasz valamit, mert a Cd-DVD a lejátszóban pörög, és a leváló papir komoly károkat okozhat!


Lehet kapni nyomtatható Cd-t, amire a cd-boritó rányomtatható megfelelö nyomtatóval.

2010. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mennyibe keül egy ilyen lemez? és mennyi hozzá a nyomtató?
2010. ápr. 11. 21:07
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nyomtatható CD lemez Szlovákiából 40Ft körül, DVD 50Ft-ért kapható. A Canon Pixma sorozatában sok olyan nyomtatót találsz, aminek van cd-dvd tálcája. Az IP4500 as biztosan ilyen. A matricás megoldás tényleg nem javallott a leváló papír, illetve a megváltozott tömegközéppont miatt!

2010. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott a papíros dolog főleg hogy 1000 el pörög a cd és olyan hőt csinál...
2010. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát azt vhogy nem tom elképzelni hogy pörög a lemez és kigyullad... a tömegközéppontroól meg annyit hogy a lemezt pörgetés közben felülről nyomja egy korong szal egyenesben marad végig... egyébként anno kaptam fatertól írott játékokat és azokra papír volt ragasztva de sztem sima zsír ragasztóval (ilyen pritt izé) mer volt olyan hely ahol fel volt púposodva de semmi baja nem lett sem az olvasónak sem a lemeznek... mellesleg amíg nem lesz ilyen nyomtatóm addig és a LightScribe-ra esküszök :D
2010. máj. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!