Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a problemat a...

Mi okozhatja a problemat a laptopnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Segitseget szeretnek kerni, az ekezetekert elore is bocsi. Roviden a tortenet: masfel hete rendeltem egy laptopot egy ismert kulfoldi piacterrol es egy apro szepseghibaja van. Maga a gep nem lassu, mindent behoz, ami egy tokures geptol elvarhato, baj akkor van, mikor elinditom a chrome bongeszot. Nem lehet rajta bongeszni, lassu, a fbn ha ramir valaki, csak a pittyegest hallom, de a chatablakot nem hozza fel. Valahanyszor megnyitnek egy csoportot, vagy egy adatlapot, az oldal betoltesekor elsotetul a kepernyo, aztan bejon a hibauzenet, hogy nem tudja betolteni az oldalt.

Wifirol csatlakoznek a netre, minden mas gep a hazban ra tud csatlakozni es megfelelo sebesseggel toltenek be a lapok, csak ezen nem.

Felvettem a kapcsolatot az eladoval, de csak harit, leirtam neki hogy mit tapasztalok, erre az volt a valasza, hogy chromet vagy explot hasznalok, mert a chrome lenne a megfelelobb... Aztan visszairtam, hogy chrome, erre valszeg flash problema lehet, hasznaljak firefoxot.. Magamtol is eszembe jutott, h ki kene probalni azt a bongeszot is, de azzal is ugyanolyan lassan tolti be az oldalakat, ugyhogy fail.

Meg akarom menteni ezt a gepet, ha mar igy alakult, mert visszavenni nemigen fogja, sem kicserelni.:)

Remenyt az ujratelepitesben latok, de szeretnem tudni, mi lehet a hiba forrasa, tippeket, minden johet, mert ha valami hardvercucc, akkor inkabb nem altatom magam. Ha valakinek van valami otlete, irjon. Elore is koszi a segitseget, szep napot mindenkinek!



2016. jún. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld ki a böngészőt (programok eltávolítása) és telepítsd fel újra (az explorerbe írd be hogy chrome letöltés és telepítsd fel)
2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha így sem jó akkor nem tudom hogy mit kezdhetnél vele

Pontos márka és típus? (hátha tudok írni drivert a)

Wifiről vagy kábelről netezel?

2016. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt meg nem probaltam, koszi a gyors valaszt.:) Lehet amig ez az XP oprendszer van rajta, nehezen lesz javulas, telepitolemezem meg nincs nalam. Dell latitude D531 egyebkent.
2016. jún. 1. 21:08
 4/5 A kérdező kommentje:
.. es lemaradt, hogy wifirol vagyok, de otthonra szanom, ahol kabeles net lenne.. ez foglalkoztatott vmelyik nap, hogy azzal vajon hogy viselkedne, mert lehet csak a wifivel vacakol igy.
2016. jún. 1. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Letoroltem es visszatelepitettem a chromet de ugyanolyan lassu.. A wifivel gyakran megszakitja a gep a kapcsolatot, ez lemaradt. Lehet ez a baja.. kabeles nettel nem tudom tesztelni, hogy biztos legyek, mert itt nincs olyan. Azert nagyon szepen koszi, ha barmi otleted van, irj meg legyszives!!
2016. jún. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!