Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnt el az összes hely...

Miért tűnt el az összes hely a C meghajtórol?

Figyelt kérdés

Biztos valami vírus, reggel még 60 giga volt rajta most meg konkrétan 0 Gb. A D meghajtón van jelenleg 600 gb.

Ez mitől van?És hogy lehet megcsinálni?


2016. máj. 24. 11:55
1 2 3
 1/23 Dongaben ***** válasza:
Az nem biztos... Láttam már ilyet! Abban az esetben egy barátom bekapcsolta egy programnál a "BackUp" funkciót, és szépen telerakta mentéssel 1-2 óra alatt a meghajtót...
2016. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az egész meghajtót?
2016. máj. 24. 12:07
 3/23 anonim ***** válasza:

Én 2x veszítettem el gyorsan a tárhelyemet:

- egyszer amikor Unityben egy egész éjszaka futott 1 projekt és gyártotta a logot, több gigás log fájlt generált reggelre

- egyszer amikor letöltögettem templateket, projekteket, modelleket és alig maradt helyem


nem lehet, hogy valami temp megette? nem töltöttél le valamit mostanság, vagy indítottál el olyan programot ami létrehozhatott egy óriási fájlt?


23F

2016. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dongaben ***** válasza:
Szóval: Meg kellene nézni, melyik mappának van indokolatlanul nagy mérete. Abból már ki lehet indulni.
2016. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Hali

Hát magátol nem szokot iet csinálni, de a Disk_Manager-el hejre tudod hozni a dolgokat.

Ha windows 10-et használsz akkor jobb klik a start gombra és ot "Disk Managment".

2016. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

nem töltöttem le mostanában semmi nagyot.

És a C meghajtón egyik mappának sincs szerintem indokolatlanul nagy mérete, talán a Programfájlok(x86)-nak 20 Gb, ezt nem tudom, hogy mennyire normális, mert tulajdonképpen nem mentek oda semmit, csak ami alapból ott volt, az van rajta.

2016. máj. 24. 12:18
 7/23 A kérdező kommentje:

Ezt a Disk Manager pedig megnézem.

Amúgy ezzel a lemezkarbantartóval most sikerült 4 Gb helyet felszabadítani, most pedig a ccleanert futtatom, hátha csinál valamit.

2016. máj. 24. 12:20
 8/23 A kérdező kommentje:
Na igen. Mostmár van 6,60 Gb, de az még mindig kevés
2016. máj. 24. 12:21
 9/23 A kérdező kommentje:
ja meg az AVG-n elindítottam egy víruskeresést, eddig talált 2 fenyegetést. Nem tudom az rendbehozza-e.
2016. máj. 24. 12:22
 10/23 Dongaben ***** válasza:
"Dokumentumok" Mappánál mi a helyzet?
2016. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!