Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik el a C: meghajtóró...

Miért tűnik el a C: meghajtóról a hely?

Figyelt kérdés
Csináltam egy 10gb C meghajtót amire feltelepítettem az xp-t és maradt utána egy 6gb körüli hely. Azonban, ahogy telt az idő a hely egyre jobban fogyott és végül 500 megára vagy kevesebbre csökkent a hely, de a C-re nem teszek sohase semmi programot. Mondták már, hogy a netezés közben jönnek le apró fájlok maguktól amik szép lassan lefoglalják az összes helyet. Ha ez igaz mi a teendő?

2012. júl. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a nagyon jó kis progit futtasd le időnként, a rengeteg .TEMP (ideiglenes internetfájl) foglalja helyet.

[link]

2012. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... és következő telepítéskor egy 20GB-os partícióra telepítsd az XP-t...
2012. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el beállítani a lapozófájl méretét is. Én ezzel szívtam néhány napig. (1500 kevés volt neki, újratelepítés előtt 2024 volt).
2012. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ne felejtsd el beállítani a lapozófájl méretét is"


Ha nem nyúlsz hozzá, máris jó, mert automatikusra van alapból beállítva és eddig az bevált...

2012. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!