Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy...

Mi az oka annak, ha egy asztali PC csak sokadjára (van hogy 1 percig kell szórakozni vele) reagál a bekapcsológombra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a gomb?
2010. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy érted, néha rossz, néha nem?

Valamikor megfelelően reagál és nem kell vele szórakozni.

Néha viszont bosszantó, pl ha az ember siet, de gyorsan be kellene kapcsolnia, hogy átmásoljon valamit.

2010. ápr. 10. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet tápegység hiba. Ez a leg gyakoribb, de lehet alaplap hiba is. Próbáld meg először a tápot kicserélni.
2010. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan táphiba, én is kínlódtam egy noname szarral, aztán lecseréltem egy márkásra. A 12 voltos ágon nem tud elég kakót adni a processzornak, amíg fel nem melegszik. Cseréld le egy minőségire.
2010. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem bele új tápot, mondjuk 12E ft körüli volt, de nem hinném, hogy márkás lenne. Én arra gondoltam, hogy esetleg a házzal van valami gond. Érintkezési hiba, vagy ilyesmi, mert jó darabig nem csinálta ezt.
2010. ápr. 10. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A gomb hibát úgy tudod kiszűrni hogy a két vezetéket összezárod 1-2 másodpercre ha akkor bekapcsol a gép elsőre, a gomb a hibás. Bár ez elég ritka hiba szokott lenni, mert ha egy tized Mp.-re záródik az áramkör az alaplap azonnal bekapcsol.
2010. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt már korábban emlékszem, hogy csináltam. Egy kisebb csavarhúzóval próbáltam azt csinálni, amit mondtál és olyankor elsőre bekapcsolt. Ha viszont rá van dugva a fekete kis vacak, ami ugyebár a gombbal van összekapcsolva, akkor pedig nehezen reagál. Gombot gondolom nem cserélnek, vagy javítanak. :D Marad az új ház?
2010. ápr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!