Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen pc-s játékok vannak,...

Milyen pc-s játékok vannak, amelyekkel nagyon sokáig el lehet szórakozni? De nem gyilkolós és stratégiai. Lány vagyok 19

Figyelt kérdés
Nem muszáj valami hűdenagy grafikájúnak lenni, de ne legyen lövöldözős, se nem stratégiai, ilyen dinner dash félére gondolok, nem tudom ismeritek-e.
2009. jan. 28. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SIMS, az örök! Simek forever, mindig és mindenkor, lányoknak főleg, a legnagyszerűbb játék!
2009. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már picit unom
2009. jan. 28. 13:03
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Lány vagyok, 23 éves, és imádom a Diner Dash típusú játékokat.


Ajánlani tudom a Cake Mania-t (tortakészítős - már 3 része is van neki), Jewelleria (ékszerkészítős, nagyon jó) + Turbo Subs, Turbo Pizza, stb. , Believe in Santa (manókkal gyártasz ajándékokat). Nekem ezek a nagy kedvenceim voltak.


Amit még tudok ajánlani (nem ilyen játék), az a Syberia 1-2. Kalandjáték. Nem lövöldözös, hanem végülis ilyen "rejtvényeket" kell megfejteni. Nagyon jó játék, csodaszép grafika, nekem a nagy kedvencem.


Remélem, tudtam segíteni.

2009. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!