Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez? Fmediahost.com? A...

Mi ez? Fmediahost.com? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kaptam egy e-mailt egy vadidegentől amiben azt kérdezte hogy én tettem -e fel erre az oldalra képet magamról.Mellékelte azt a címet is amin állítólag meg tudnám nézni,de nem tudom megnyitni.folyton 404 error-t ír ki.Valaki tudna segíteni?
2010. ápr. 9. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak valami reklám, vagy valaki a te e-mail címed adta meg regisztrációnál. Ha nem töltöttél fel semmit, akkor ne törődj vele.
2010. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem töltöttem fel semmit,csak azért idegesít kicsit mert valami csaj küldte a levelet én meg egy 4 családos férfi vagyok.Most meg egy ilyen hülyeség miatt nem győzök magyarázkodni.Teljesen úgy írt a nő mintha levelezgettünk volna már korábban.Ráadásul valami családi fotóról van szó.Akárhol,akárhogy írom be, mindig azt írja ki hogy nem található.
2010. ápr. 9. 22:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!