Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az aukciós oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


Tallérokat kell venni aztán licitálni lehet velük mindenféle cuccra és akár pár ezer forintért lehet egy iphone-od.

Végül is nekik ez lehet hogy megéri mivel tonnaszámra veszik a tallérokat...


Mi a véleményetek?


2010. ápr. 3. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelkes napisz@r olvasó vagy, mi? Amúgy van 1 vagon ehhez hasonló oldal, persze hogy rohadt nagy fogás, mert veszel10-20 forintért 1 tallért, minél többet veszel, annál olcsóbb aztán licitálsz vele, amíg el nagy fognyak a zsetonok vagy mittomén itt mit használnak. Az emberek elnyomnák rá egy valag pénzt, persze nem kapják vissza a szetonokat ha nem nyernek és igen, a sok emberből 1 talán, ha jobb áron megveszi. Nagy lutri és okos, de piszok nagy lehúzás.
2010. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyertes emberek, akik visszajeleznek, hogy milyen isteni az oldal és X ezer Ft-ért vett egy 27-es LCD monitort...

Egyszer kiszámoltam, hogy a befolyó pénz a fele, mint a piaci érték...

Szerinted egy cég megengedheti ezt magának?

Full nem...


Ilyen oldal[motor]om nekem is van.

Simán egy [robot script]-el lehet a forgalmat felpörgetni. Addig tesz a robotom, amig ő lesz az utolsó... Tehát az én robotom nyer (azaz ÉN), nem kell vennem semmilyen terméket és akik meg elTALLÉRozták magukat, abból van a bevétel...

10-20e Ft bevétel a semmiért... Napi 100-200e Ftot simán lehet keresni egy ilyen oldallal...


A visszaosztósok is így dolgoznak. Csak ott aki veszít (tehát mindenki), azoknak kompenzálásként a TALLÉRjai egy részét adják vissza vagy éppenséggel egy terméket dobnak hozzá...

Mondjuk eljátszol 40.000 Ft-ot, akkor visszaoszt 10et 20at, egyeseknek majdnem az összeset egy ajándék termékkel... és ezzel már a felhasználók ajánlják is a barátaiknak az oldalt. És jön a többi még több bevételt hozni nekem...

2010. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!