Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen aukcios oldalról...

Milyen aukcios oldalról szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
VAtera,zsibvásár,teszveszen kivül?
2010. szept. 4. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, oda én is mindre reggelve vagyok. Elsősorban a vatera, aztán a tesz. a zsibről még nem vásároltam. De van olyan holmim, amit eBay-ről vettem.

Mert egyébként milyen olyan oldal van még?

2010. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az expresst is nagyon szeretem,de az nem aukciós oldal,viszont nincsenek olyan idióta szabályai,mint a tesznek v vaterának.Tőlem ott mindent nagyon jó áron vettek meg,amit a teszen a feléért tudtam volna eladni 3 hónap alatt.Vásárolni is tökéletes.
2010. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak az ebay-ről szoktam. Azt is észre vettem már, hogy egy csomó minden, amit a vaterán meghirdetnek, az ebay-ről van.
2010. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként az eBay-el annyi a baj, hogy külföldön(usa) nincsen meghatározva fix postaköltség, mint nálunk, hanem annyit számol fel, amennyit gondol az eladó. Tesóm szokott hongkongból rendelni ékszereket, igazi ezüstöt, és nagyon olcsón. A post is valami 100 ft szokott lenni.


Egyszer néztem volna babakocsit. Mondom megnézem a peg perego milyen árban van, ugyanis ott tömegcikk, míg nálunk luxus márka. Találtam is egy nagyon fajinat, 60usd volt, de a postaköltsége 192!!!usd. Egyértelműen hülye, aki megveszi.

2010. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tesz-vesz!
2010. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én erről a háromról +ebay-ről is.
2010. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak személyesen vásárolok, sosem fizetek sehova sem előre, max ha 2-3 ezer ft ról van szó és amit veszek az akár a 4 szeresét is megérné plusz az eladónak van vagy 200 pozitív visszajelzése, és előtte beszéltem vele telefonon!
2010. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Akik meg külföldről vásárolnak ebayről és hasonlókról üzenem, hogy a törvény nem védi őket, én egy időben ilyen csalásból éltem, de ennek már több mint 5 éve szóval hiába is vamzerkodtok..


Volt, hogy egy madárról lehúztam 300-400 dollárt is.

Pár alkalom alatt többet kerestem mint egy egész év alatt melóval!

2010. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt meg valaki kedvet kapna a dologhoz, felhomályosítom, hogy ma már nem lehet megcsinálni, mert a plépál letétbe rakja a pénzt, és csak akkor engedi kivenni, ha tudod igazolni a csomagfeladás tényét, vagy a vevő pozitívval értékelt, vagy ha lejárt a 90 napos várakozás és nem történt reklamáció az ügyben!


Plusz akármit is írnak akárhol az ebay semmi mással nem működik csak plépállal!!


A többi egyik sem teljes funkciós, avgy oylan identify megoldásokat követel meg amik rendkívül bonyásak, vagy még pénzbe is kerülnek az usernek!

2010. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!