Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett a gépemmel?

Mi lett a gépemmel?

Figyelt kérdés
3x raktam újra a gépem először win 10 utána 2x win 7 és mindig tiszta lassú. Ki takarítottam meg minden, de akkor is. De ha játszok pl. fifa 16, f1 2015 medium full grafikán semmi probléma, de ha netezni akarok egy óra mire megnyit valamit a gép. Pl egy mappa skype net stb. Valaki help :( Tudjátok vajon mi lehet a probléma?

2016. márc. 14. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:

A gépem: Intel Xeon 4 mag proci

Ram: 4gb 800mhz kingstone

Vga: Gts 450 1gb GDDR5

2016. márc. 14. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az internet lassú, akkor nem a gépedben kell keresni a gondot. Routert indítsd újra, kapcsold ki a torrenteket a többi gépen stb.
2016. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet megy a windows update.
2016. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 axonbite ***** válasza:

ahogy az előttem szóló is ajánlotta router valamint modem áramtalanítása kb. 30mp-ig majd helyezd áram alá elösször modemet majd routert ha külön vannak várd meg míg feláll mind kettő és próba. de lehet esetleg szolgáltató felé késedelmes befizetés és lekorlátozták a sebességet akár félreértés is lehet hívd fel őket érdeklődj.

ha ezekkel minden rendben és nem oldódott meg a probléma talán el szált az alaplapi hálókártya próbálj bele másik hálózati modult.

2016. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!