Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 1 jó gamer gépet ami ugye arra van.de nem értek hozzá annyira hogy én magamtól lerendeljem a hardvereket,így hát úgy lenne hogy bemennék egy boltba és megkérném h rakjanak nekem össze 1 gépet kb olyan 400 k értékben.milyen költségek lehetnek?honnan tudom h a piaci ára annyi a hardvereknek?neten megnézem?és akkor átlagár?összeszerelés mennyi?és akkor már 40 ezerért milyet lehet összerakni?jah és hogy kezdjem el úgymond megtanulni azt h ilyen vga olyan alaplap szóval értitek...
2016. febr. 11. 00:10
 1/5 Dongaben ***** válasza:
400.000 Ft-ért olyan gépet rakok neked össze, hogy kinyitja neked a sört...:D Viccet félretéve: Ma már sok üzletben ingyen, tesztelve rakják össze a gépeket, ha náluk vásárolsz. Tanácsot is adnak...Árakat pedig valóban a NET-en tudsz összehasonlítani. Én egy kissebb üzletet ajánlanék, ahol tényleg segítenek...
2016. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én hagynám ezt a boltban összerakatós dolgot mivel ott általában azt akarják rád sózni ami náluk van raktáron még ha az valójában neked nem is éri meg(tisztelet a kivételnek)


inkább itt leírod hogy mi kellene pl.egész gép monitorral mindennel együtt vagy csak maga a gépház és tartalma, miket vársz el tőle etc. és mi írunk neked össze egy olyan gépet ami hosszú ideig elég lesz neked csak annyi dolgod lesz hogy felmész az általad választott webshop oldalára (pl pcx vagy ipon) és a gépösszerakóban összekattintgatod magadnak, bejelölöd hogy rakják össze(igaz pénzbe kerül de amennyivel olcsóbbak a webshopon az árak abból az árrésből már kijön az összerakás költsége) és így egy teljesen számodra megfelelő gépet kapsz max 1 hét alatt(szállítási időtől függően)..

2016. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Rengeteg, a tiédhez hasonló kérdés+válasz van a "Gyakorikérdések" oldalon. Először itt keresgélj. Ha valóban nem értesz hozzá, akkor a Webshop-os gépösszerakót kerüld, mert az nem mondja, hogy "x" nem illik össze "y"-nal...Az árak pedig...Nemrég vettem a helyi boltban egy Intel Core i5-4690 3500MHz-es procit, ami 2000 Ft-al drágább volt, mint Pl. a PCX-nél. Mivel "vidéken" lakom, nekem ez olcsóbb volt, mintha elutaznék érte, vagy kihozatom futárral...
2016. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na akkor most hogy?:D
2016. febr. 11. 18:43
 5/5 Dongaben ***** válasza:
Ha nem vagy benne a "témában", akkor mindenképpen a személyes vásárlást válaszd! Tuti, van ismerősöd, barátod, akinek jól működő gépe van. Hát másold le azt! Ha többet akarsz, kérj mindenből "eggyel jobbat", így nem foghatsz mellé...:D
2016. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!