Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pár napja újratelepítettem a gépem. Felraktam a szükséges drivereket de az egész gép mintha picit be lenne lassulva ami eddig nem fordult elő, böngészés közben is laggok vannak csgo ami eddig tökéletesen működött rettenetesen laggol másik játékoknál is sok idő mire betölt feltéve hogy betölt a gépem alapjáratom nem egy atomerőmű de eddig nem voltak ilyen problémáim már 2x-3x felraktam újra a windowst de a hiba nem szűnt meg. Esetleg van valami ötlete valakinek mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segitséget

2015. dec. 21. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Leet, hogy valamilyen frissítés is történt és az okozza.

A másik dolog ami lehet, hogy a vidikártyád kezdi felmondani a szolgálaot. Nézd meg azt is, hogy mennyire melegszik a gép.Illetve az sem tehet rosszat, ha kicspato sűrített levegővel belőle a port.

2015. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A por volt a probléma de köszönöm a segitséget :)
2016. jan. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!