Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Team fortress 2-ben nem tudom...

Team fortress 2-ben nem tudom csinálni az új Tough break contractokat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megvettem a kártyát és használtam is meg is kaptam a bélyeget, de amikor rámegyek a contractokra akkor csak a rajzot mutatja. Mit kell csinálni, hogy lehessen csinálni ezeket?

#probléma #Team Fortress 2 #Steam #Tough break #contractok
2015. dec. 19. 09:35
 1/3 anonim válasza:

Ha van custom HUD-od installálva, frissítsd a legújabb verzióra amely kompatibilis a játékkal, vagy uninstalláld.


Ha nem használsz HUD-ot akkor ezesetben nem tudok segíteni, írj a Steam Support-nak.

2015. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az lesz a probléma, mert használok. Csak én hülye már letöröltem és újra letöltöm éppen, mert gondoltam az segít. Köszönöm szépen a segítséget!
2015. dec. 19. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként elég rossz, hogy ezt is itt kell megtudnom, mert a Valve nem képes odaírni. Azért a világ legnagyobb "játékközpontjától" elvárná az ember.
2015. dec. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!