Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A beszkennelt ürlapot hogyan...

A beszkennelt ürlapot hogyan lehet kitöltei a wordbe?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem.Ebben az ürlapban kérdések vannak, amire a választ kell beirni az adott rubrikába.
2010. márc. 18. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű szöveg és monduk a .... részeket kell kitülteni, akkor MS Documents Imaging-el beszkennelede, majd Eszközök->szöveg elküldése a wordnek. Ha van benne téglalap (ahova írni kell) akkor nem lesz jó. Marad a kinyomtat->kitöld->szkennel->elküld. :)
2010. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A fenti kérdésemet kiemeltem, tettem ezt azért,mert ami válaszokat kaptam, némelyike homlok egyenest a másiknak.

Kérdésemben egy olyan ürlapról van szó, amit postán - kopertában - kapok (és ebben van téglalap alakú rubrika, benne kérdésekkel, mint például: neve, születési ideje, meg satöbbi, ezt akarom beszkenneli a gépbe, ott kitölteni, majd emailban vissza a feledónak.) Ennyi!

2010. márc. 22. 07:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg IrfanView - képnézővel átkonvertálni a

beszkennelt képet PDF formátumba és így már szerkesztheted.

2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
IrfanView nevű progival a szkennelt képet átkonvertálod PDF formátumba és már szerkesztheted (kitöltheted).
2010. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!