Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A beszkennelt ürlapot hogyan...

A beszkennelt ürlapot hogyan lehet kitöltei a wordbe?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem.Ebben az ürlapban kérdések vannak, amire a választ kell beirni az adott rubrikába.
2010. márc. 18. 18:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
kinyomtat, kitölt, scannel, küld
2010. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet
2010. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Talán nem voltam eléggé vilégos.

Csak a példa kedvéért.Kapok Töled egy üres ürlapot amelyikben kérdések vannak, ezt be szkennelem a wordbe és ott akarom kitölteni a géppel (hogy olvasható legyen!).Majd a kitöltött - a kérdéseidre válaszolt - ürlapot emailban elküldöm Neked.Most már érthető???

2010. márc. 18. 18:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Közbe jött egy - a második válaszoló - de az előbbi komment az elsőnek iródott.
2010. márc. 18. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, nem lehet kitölteni. Ugyanis a beszkennelt űrlapot a számítógép képként kezeli, még ha eredetileg egy Word fájl volt is. Tehát nem lehet beleírni.
2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj dehogyisnem! Ne halgass rájuk :D Igaz képként kezeli de az ABBYY FineReader nevü programmal a beszkenellet képen lévő betűket felismeri és igy már lehet word-ben szerkeszteni! Viszont egy baj van:ez a program nem ingyenes szval meg kell venned vagy letöltened illegálisan vagy ellopnod :D ezek a lehetőségek vannak
2010. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vagy Word-ben beállítod a kép helyzetét a szöveg mögé és oda pozícionálod a szövegedet ahol a kitöltendő rész van.

Így írhatsz fölé és kinyomtathatod. Kész is.

2010. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Simán szkennelt oldal elemei képként digitalizálódnak. Neked ez is jó, behívod a képet az üres Word doksiba (háttér, beillesztés, akármi), és a szöveget pozícionálva ráírod, amit akarsz (simán vagy szövegdobozba vagy egyéb módon, ahogy neked kényelmes). Illetve a szkennelt képet (űrlapot) szöveggé is konvertálhatod, ahogy előttem is írták, ekkor viszont szeret széthullani a szöveg is, meg az űrlap többi része is, ami pl. táblázatra konvertálódik. Én az első variációt javaslom.
2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

9:42

"Én az első variációt javaslom."

Vagyis a 18:32-ét?

A postán kapott ürlapot töltsem ki sajátkezüleg, majd szkennelés és küldés emailba.

2010. márc. 19. 10:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Úh...a kép pozícionálására gondolt. Mivel hogy azt említette először ő is.
2010. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!