Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy pdf-be...

Hogyan tudnék egy pdf-be beszkennelt képet . Jpg formátumba átalakítani? Van erre valami (ingyenesen letölthető) program?

Figyelt kérdés
Vagy ha elmagyaráznátok azt a print screen-es dolgot,az is jó lenne...addig megvan,hogy a paint-be átrakom,és levágom a felesleget,de utána szeretném,ha normális méretű lenne!
2009. szept. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az acrobat readerrel ki lehet fényképezni belőle. Kijelölöd, "másolás" és kész.


A SysRq gomb lenyomásával pedig a vágólapra másolódik a képernyő pillanatnyi tartalma képként. Bármilyen képszerkesztő programmal ez előhívható és kimenthető.

2009. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kicsit bonyolultab, de jó. PdftoWord...

[link]

Word-be konvertálás után Word megnyit/ másolása a képnek/, majd beillesztés képnézegetőbe (talán Paint is)/mentés másként>>>jpg, bmp

2009. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és még egy, a kép normális méretű marad a pdf2word-dal.

A printsreen-nel az a gond, hogy nem az eredeti méretet teszi vágólapra...

2009. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálkoztam az utolsó javaslattal,de a problémám ugyan az,nem tudok nrmál méretű képet létrehozni!(Sőt ezzel még a minősége is romlott!)
2009. szept. 6. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam. Jpg-t betettem pdf-be-konvertáltam doc-ba-kimásoltam a képet-mentettem képnézőn keresztül. 2MB-os jpg-ből visszanyertem 1,8MB-os jpg-t...

Tök jó lett..., ha nem megfelelő nálad, lehet alapból kisméretű fájlból készült a pdf...de ez csak tipp.

2009. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!