Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista erre a laptopra?

Windows Vista erre a laptopra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Windows Vista SP2 64bit-et rakni egy olyan laptopra de az a probléma hogy az összes driver minden OP. rendszerre meg van az interneten (saját oldalán) csak pont a Vista driverek nincsenek fent, most mit tegyek?

2015. okt. 13. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, a windows vista nem rossz operációs rendszer csak bénák ostobbák vagytok azért nem tudjátok kezelni. A windows 8 se rossz a 8.1 se a 10 se. Sőt ezek a legjóbb operációs rendszerek. A Windows vistat nyugodtan rátelepíthetted. Menj fel az asus hivatalos oldalára (ha az van nekem az van) a keresőbe írd be a típust pl.: (nekem x552we) és szedd le. Nekem windows 10-em van mennek a driver, igaz hogy a driver 8.1 és 10-re vannak kiírva. A Windows 7 az nekem azért nem jött be mert nem lehetett rárakni a drivereimet, meg nincs annyi funkció mint a 8, 8.1, 10. Mondom nekem win 10 x64 van rajta. Rárakhatod a Vista vagy 8 8.1 10. Nekem a gta san andreas windows 10 alatt megya laptopomon.
2016. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" Sőt ezek a legjóbb operációs rendszerek"

Mivel mást még ki sem próbáltál.Bírom amikor ilyen "informatikusok"akarják megmondani nekem hogy nem az OS-sel van baj hanem csak egyszerűen hülye vagyok...

2016. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!