Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista erre a laptopra?

Windows Vista erre a laptopra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Windows Vista SP2 64bit-et rakni egy olyan laptopra de az a probléma hogy az összes driver minden OP. rendszerre meg van az interneten (saját oldalán) csak pont a Vista driverek nincsenek fent, most mit tegyek?

2015. okt. 13. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a kinézete tetszik akkor pár kattintás alatt a 7-et ugyan olyanra lehet "alakítani".

[link]

Sokkal takarékosabb a 7 mint a Vista.Más különbség nincs a 7 és Vista között.

2015. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

"erre a laptopra" "egy olyan laptopra"


Most akkor mégis milyen ez a laptop?

2015. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm, de én teljes vista op. rendszert akarok feltenni. 2. Elírtam... én is ember vagyok hibázhatok én is.
2015. okt. 13. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

A Vista egy elbaltázott operációs rendszer, nem véletlenül dobta kukába a microsoft sem. Nekem is volt, soha többet.

Amin a vista elfut, ott a win7 is (sőt jobban), a win7 tulajdonképpen a vista javított verziója.


Ha mégis ragaszkodsz a vista-hoz, próbálkozz meg a win7 driverekkel, nagyjából kompatibilis szokott lenni.

2015. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GoatSheepDog ***** válasza:
Az én meglátásom az hogy amelyik gépen Vista van, azon akár a Win7 is elmegy, persze kicsit lasabb lesz tőle.
2015. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg gyári vista volt a laptopomon, olyan lassú volt hogy az hihetetlen. Zabálta az erőforrást rendesen. :)

Nem mondom hogy a win7-el megtáltosodott, de érezhetően gördülékenyebb lett a rendszer.

2015. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 évig win vista volt nálunk egy hp Compaq 6730s laptopon... a végén már akkor is iszonyúan melegedett, és laggolt, amikor idleben volt... Aztán feltettem rá egy Linux Mint 17.2-t, érezhető volt a javulás. Plusz sikerült a gta:sa t is indítani :) A vistánál minden jobb... Legalább akkora bukás volt, mint a 8
2015. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
A laptopod volt bukás nem a Vista meg Win8. :) Ezek is csak max a birkatársadalom miatt lettek bukottnak tituálva.
2015. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Nem szar az a laptop, én használom 6 éve. A win vista a bukás... A windows 2000-nél legalább 3x bugosabb, pedig az se semmi... A win8-al meg az volt a baj, hogy ezt a Metro stílust ráerőltették az emberekre. De tényleg jó ez a laptop sztem. (korához képest...) A videókártya gyenge benne, de nagyon, de nem is arra használom, h. GTA 5-özzek rajta... de egy gta:sa, vagy Minecraft jól megy rajta, még Wine-ban is.
2015. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a Vista rendszer többször is újra volt telepítve. Mivel közös volt jó sokáig a laptop, ezért szerették rám kenni, hogy miattam lett vírusos. Évek múlva, tavaly kiderült, hogy nem volt vírusvédelem, pedig többször vittük el vagy családon belül, vagy kívül "javíttatni"... Aztán felállítottam rajta egy elég jó vírusvédelmet, de mivel ez már nem sokat segített, ezért feladtam, és feltettem a Linuxot... Július közepén raktam, mindenfélét próbáltam, de nincs semmi vírus :) Ez a Linux legnagyobb ütőkártyája :D
2015. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!