Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ausztriából vagy Németországbó...

Ausztriából vagy Németországból laptopot honnan? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Lenovo Thinkpad laptopot T vagy L szériásat. Munkára és egyéb felhasználásra. 3D és szerkesztő programokat használok. Az lenne a kérdésem hogy honnan tudom meg, hogy amit kinéztem abban dedikált vagy integrált videokártya van? Illetve tudnátok ajánlani osztrák és német oldalakat ahol ilyent találok. Hazai piacon én nem igazán találtam vagy csak rósz helyen keresem. Ha esetleg tudnátok magyar oldalt annak is örülök. Eddig ezeket találtam


[link]


[link]


[link]

itt ez Lenovo ThinkPad T420 (Intel Core i5-2520M, 8GB RAM, 160GB HDD, no ODD, 14.1" 1600x900) 36 610


250000 Ft szánok rá.



2015. szept. 16. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

oldalt nem tudok ajánlani bocsi

de a tulajdonságok között mindigott van hogy dedikált vagy integrált

ha intel procis és integrált akkor a grafikus kártya halyére az lesz beírva intel hd graphics

az első linkben pl egy integrált van

2015. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3d tervezéshez szerintem ezek gyengék(bár nem írtad le, hogy pontosan milyen szoftvereket használsz), ráadásul ilyesmihez nagyobb felbontású kijelzőt célszerű venni, különben kínszenvedés használni.


A munka természetétől függően egyébként valószínű, hogy egy integrált videokártya is bőven elég.

2015. szept. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2. és 3. akkor dedikált?
2015. szept. 17. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

saturn.at

mediamarkt.at

willhaben.at (bár itt használtak vannak)

2015. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!