Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jön be a bios mi lehet a...

Nem jön be a bios mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Alaplapom Asrock 970 Pro3 R2.0 alaplap

VGA Sapphire R9 280 3gb, UEFI módban használom, és nagyon gyorsan bejön a gép és az elején kicsit tölt és már a windows jön be.

hiába nyomkodom egyböl akár f2, f11-et

a bios eddig csak akkor jött be ha befagyott,nemtom hogy kékhalál volt e de ujraindításkor csak a bios jön be, ahoz hogy bejöjjön a windows ki kell kapcsolni a gépet.



2015. aug. 24. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Windows 8.1-em van és a win10-et szeretném felrakn

ha csak simán felrakom a win10-et akkor lehet hogy be fog jönni a bios?, és akkor normálisan felrakom.

2015. aug. 24. 13:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Windows 8.1-en ez egy kicsit macerás, én is sokat szenvedtem vele először:

[link]


Az elejét asszem le lehet úgy egyszerűsíteni, hogy nyomod a SHIFT-et, miközben az Újraindításra nyomsz a sima kikapcsolásnál. De már rég volt rá szükségem, szóval nem 100%.

2015. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de már sikerült megoldanom.

VGA-n kikapcsoltam az UEFI módot így indításkor bejött egy ablak hogy nyomjam meg az f2-t a biosba lépéshez,

semmit nem állítottam be, visszakapcsoltam a vga-n az UEFI-t és save and exitre rámentem és utána már jó volt minden.

2015. aug. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!