Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BIOS Shadowed, mi lehet a gond?

BIOS Shadowed, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok , van egy régi emachines e528 laptopom , volt már vele elég gond , vinyó is új van benne (hitachi 320gb)és most az a helyzet állt elő , hogy olyanokat csinál , hogy lefagy az egész gép , és kiad egy akármilyen színű képet .

Ez mi lehet , vírus ? Mert AVG-t lefuttattam és amit talált , azt ki is nyírta . Volt már olyan hogy csak úgy újraindult aztán a minap meg valami olyasmit írt bekapcsolás után , hogy" cant load vagy repair harddisk "vagy mi , meg hogy bios shadowed .

Valaki tudna benne segíteni , hogy hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?


2013. febr. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez biza hardveres problem. A harddisk-es hibaüzenet vagy alaplapi vezérlő, vagy maga a HDD hibájára utal. Mivel a winyó új, viszont a gép fagyogat mellé, én inkább alaplap hibára gyanakodnék.
2013. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi lenne a megoldás mert elég idegesítő már ..
2013. febr. 23. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Meghogy mért pont most ütött be ? Mert a vinyó már megvan 1 éve benne .
2013. febr. 23. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy olyan laptop szervízbe, ahol alaplap szintű javításokat végeznek. Keress rá google-ben arra, hogy "bga-rework". Olyat nézz, ahol ingyenes árajánlatot adnak. A javítás olyan 20-30 ezer lesz (ha megtudják javítani).
2013. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de annyit az egész gép nemér már , hogyhogy szerintem inkább beújítok egy asztalira.
2013. febr. 23. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Használtan 40-50 ezer egy ilyen gép jelenleg. Szóval valamennyit érsz vele.
2013. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!