Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a win xp-t...

Vok! kérdése:

Mit tegyek ha a win xp-t telepítem cd ről a BIOS-ban miért nincs nekem boot menü pont? Nemtudom sorrendbe rakni hogy cd ről boot oljon! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
És még annyit hogy phoenix BIOS-om van
2015. aug. 9. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan bios amiben nem a "Fő Bios"-on belül érhető el a boot szektor, hanem külön bill paranccsal. F9 rémlik.
2015. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amikor már benne vagyok a BIOS ban akkor kell megnyomni a F9 et vagy bekapcsolás közben?
2015. aug. 9. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Bekapcs-nál. De elvileg alul ki is írja hogy milyen bill- érhető el a boot.
2015. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amikor kapcsol befele ugye F2-őt kell nyomni hogy belépjen a BIOS ba akkor az F2+F9 et egyszerre nyomjam a bekapcsolásnál és úgy behozza boot olható eszközöket?
2015. aug. 9. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki !
2015. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert halottam hogy F10 F11 esetleg F12 őt kell nyomni és amikor a BIOS ban voltam megnyomtam az F12 és fura hangot adott ki minden egyes nyomásnál és nem hozta be a boot ot
2015. aug. 9. 19:34
 7/7 A kérdező kommentje:
besikerült hozni igaz nem azzal amit te mondtal de sikerült köszönöm a vállaszokat
2015. aug. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!