Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépem baja? (többi...

Mi lehet a gépem baja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet a coulerek felpörögnek, de se kép, se hang. semmi! nem mutat a monitor, a billenyűzet sem világit és az egér világít, de csak akkor ha nincs teljesen bedugva teljesen az usb portba... :/ Reseteltem a bios-t, mi lehet a baj? alaplap? ram? táp? proci? :)
2015. aug. 16. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírásból úgy értelmezem, hogy a resetelés után jelentkezett ez.

Előfordulhat, hogy a vinyónak a kezelését állította át. Ez csak egy példa volt most, közel sem biztos hogy ilyen gond van.

Első körben azt tudnám javasolni, hogy mindent, de tényleg mindent (dvd, második vinyó ha van, hangkártya, ha van integrált) köss le. Ha több memória is van benne, akkor abból is egyet hagyj benne. Ha nem indul, akkor cseréld meg a memóriákat. Ha így sem indul legalább annyira, hogy mutasson valamit akkor passz.

Ha indul, akkor egyessével visszarakod a cuccokat és ahol elkezd hibázni ott keresendő a problem.

2015. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok! :D

Hangkártya helyett videókártyát akartam írni, de végülis a hangkártya is kijöhet. :) Az sem kell a rendszerindításhoz.

2015. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez már resetelés előtt így volt:) egy db vinyó van benne és egy db 2gb-s ram...(azt próbáltam átteni a másik portba, de semmi) :)
2015. aug. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!