Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépem baja ha...

Mi lehet a gépem baja ha elmòsòdott csíkokat látok ha megnyitok egy játékot felül meg alul?

Figyelt kérdés
Smite játèk működik de a menü elmosodik,lol ba pedig akkor csinálja ezt ha megnyitom a boltot.

2015. ápr. 5. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem raksz fel egy képet?
2015. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Nem tudom hogyan kell.2.csikos szürke a jàtèk felül meg alul most ehhez miert kell kèp?öszekuszàlodott pixelek vègig
2015. ápr. 5. 22:20
 3/5 Veru10 válasza:
Hát így nem tudom,de majd meglátod,ha megy a játék akkor semmi baj,lehet,hogy majd helyreáll,addig is ne félj a csíkoktól! :(hát jó ezt így nekem könnyű mondani,biztos én is meg ilyednék ha így lenne a gépem:)
2015. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert különböző csíkok sok mindent jelenthetnek.. lehet a monitorod is szellemképes lehet a vga-d is hibás és van amikor csak 1 játék hibásan kezel valamit és attól csíkos.. azt próbáld esetleg meg hogy leveszed teljesképernyős módból(lolban ezt customban ajánlom addig sem baj hogy afk vagy) és úgy is olyan?
2015. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kèpernyőmèret vàltoztatàsa nem segít, a monitorral biztos nincs gond.
2015. ápr. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!