Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SZerintetek mennyire jó gép?

SZerintetek mennyire jó gép?

Figyelt kérdés

[link]


SZerintetek ez elvinné az ETS2-t és a CS:GO-t? sajnos anyagi helyzetem miatt nem tudok egyben fizetni gépet és munka nélküli vok szal hitelt sem adnak azért venném innen :D Sajnos annyira nem értek hozzá h mekkora a mérete a VGA-nak benne nekem nem mond sokat h Intel HD Graphics kb mekkora ennek a mérete elvinné a fent említett játékokaT? és az unity 3d-s böngészős játékokat elvinnl? mint pl contract wars és társai


Előre is köszi a válaszokat :)



2015. aug. 4. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Telekom-nál ne vegyél gépet, még egy nyomtatót is rád akarnak sózni ahelyett, hogy használható terméket adnának.
2015. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem viszel el semmit őszintén szólva. A böngészővel is küszködne.
2015. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy erős internet laptop.Unokatesómnak ennél erősebbe van, sokkal.De még az is full lowon sem viszi a CS:GO-t normálisan.Jó esetben neki 20-30 fps.Ezen el se indulna valószínűleg.Tudom hogy furcsán hangozhat, de ha használtat veszel akkor ugyanannyiért jobbat kaphatsz.Tehát ezen nem fogsz játszani, de internetezni tökéletes valószínűleg. (filmek, online játékok, facebook stb.) Bocsi a kedvrontásért.
2015. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ hát sajnos mivel csak részletre tudnám ezt is venni a használt az kimarad :D hitelre sem jó mivel munkanélküli vagyok :( vmi olyat hallottam h 4 GB RAM-nál 512 mb a VGA mérete ez igaz v nem?
2015. aug. 4. 14:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!