Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemények a Windows 7-ről?...

Vélemények a Windows 7-ről? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Évek óta van számítógépem, de nekem még xp-n kívül nem volt más rendszerem.

Most új gépet fogunk vásárolni, de azt gondolom arra már butaság lenne megvenni az eredeti xp lemezt. Inkább kellene újabbat venni, direkt úgy állítják össze a gépet is, hogy tudja futtatni már ezeket.


A vista-ról nem hallottam sok jót és valahogy nekem a windows 7 szimpatikusabb.


Most melyik a legújabb rendszer? A w.7?


Ugye a 7 nem túl bonyolult?


Működik már rendesen? Régen azért nem vettem meg, mert eleinte mindig akadnak problémák a frissen kiadott rendszerekkel.


Most 32 bites xpm van a 7ből 64eset vegyek? Mi a különbség egyébként, számít az valamit? Nem kell aggódnom, hogy nem futnak majd rajta a programok?


Nem igazán értek a gépekhez, újra tudom telepíteni meg ilyesmi, de részletesen nem vagyok otthon a témában.


Van valakinek win. 7 ? Mik a tapasztalatai ?


2010. márc. 7. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sok különbség van az xp és a 7 között.

Feltettem és kb 2x gyorsabb az xp-nél, nagyon jó op. rendszer mindenképpen ajánlom.

2010. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jó rendszer de én minden oprendszert letöltök a netről,olcsóbban megvagyok vele.
2010. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eredetibe vedd meg.

A géped "erősségétől" függ hogy 32 v 64es rendszert válassz-e hozzá

(ha 3 gigánál több a ramod akkor célszerűbb a 64es rendszert alkalmazni, mivel a 32es rendszerek csak 3.2 giga memo-t tudnak megcímezni\használni. (és mondjuk nem szerencsés egy 512es videokari, plusz 3 giga esetén hogy csak 2.5 gigát lát...mert a többi a VGA-nak kell, ez későbbi bővítések esetén is jól jöhet.)

Jó a win 7. Legalább annyira sikeres lesz mint az XP.

2010. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én is csak mint felhasználó tudok nyilatkozni, nagyon szeretem a win.7-t. Előtte nekem is xp-m volt, mivel az bevált, voltak kétségeim az újjal kapcsolatban. De tökéletesen működik, én nagyon elégedett vagyok vele.

A szobatársamnak meg Vistája van, szív is vele majdnem minden nap.

2010. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Még nincs meg a gép, de direkt mondani fogom, hogy úgy rakják össze, hogy nekem a 7hez kell. Szóval szerintem 64 bitest "kérek" majd.


Én is azt hallottam, hogy a vistával rengeteg gond van.


Most nézem, nekem a w 7 Ultimate kellene...

95 ezer forint! És akkor még gépet nem is vettünk :(

Hát nem tudom, de a frissítés csak 10 ezerrel olcsóbb akkor már ugyan mindegy. Meg csak jó, ha kéznél van egy eredeti lemez.


Szerintetek ez is úgy lesz mint az xp? Arra gondolok, hogy megéri most megvenni hiszen még jó pár évig használható lesz. Tehát mondjuk 5-10 év múlva is egy jó rendszer lesz tehát megéri rá pénzt áldozni?

2010. márc. 7. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Felteheted az xp és az új win7-et egyszerre.

64 bites program sajnos kevés van, emiatt jól jöhet az xp is a win7 mellett. Viszont a jövő a 64 bit felé mutat, tehát érdemesebb 64win7-et venni, ha már veszel.

Ha csak úgy beszereznéd...akkor viszont 32-vel jobban járnál, még egy darabig, pont a programok miatt.

2010. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Win7 ultimate 55ezer forint. nem 95.

[link]


Szeretettel ölel:

Édesanyád

2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket.

De ahol én néztem ott bizony 95. [link]


Nagyon boldog lennék ha tényleg csak 55 lenne. Ez tényleg ugyanaz és asztali számítógépre való? Nem értem akkor hogy lehet ekkora árkülönbség.

2010. márc. 7. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik OEM, a másik dobozos...ebből adódik a különbség. (OEM, csak egy vasra tehető...)
2010. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Végre tudom akkor mit jelent az OEM.

Hát nekem végül is jó így is, úgyis csak 1 gépre akarom rakosgatni.

Köszönöm a válaszokat így szinte féláron megvehetem, nagy pocsékolás lett volna kiadni érte annyit, amikor nem is használom csak 1 gépen!

2010. márc. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!