Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vélemények a Windows 7-ről?

Vélemények a Windows 7-ről?

Figyelt kérdés

Nyáron vettem laptopot amihez windows 7 járt. A laptop: Acer Aspire 5741. Itt a laptop konfigurációja:

-Intel Core i3-330M processor (2,13GHz, 3MB L3 cache)

-Intel HD Graphics

-15,6"HD LED LCD

-2 GB Memory

-250 GB HDD

-DVD-Super MultibDL drive

-Acer Nplify tm802.11 b/g/n

-6-cell Li-ion battery


Saját vélemények. A kezdeti örömködések és gyönyörködések után jöttek a gondok. Előbb nagyon durván nem találtam semmilyen gépi beállítást. Az XP-é átláthatóbb volt számomra. Később hosszabb idejű betöltés, de ezt elfogadom, mert használat folyamán telerakodik szeméttel a gép. Ami már komolyabb az az, hogy állandóan fagyogat. Mostanában egyre többször van olyan, hogy egy sima böngészőt percekig tart megnyitni. Új lap indításakor is baja van. Sokszor lefagy a böngésző is. a total commanderben mikor jobb gombal rákattintok egy fájlra egy darabig eltart míg előhozza a lehetőségeket. Már egy 15-20-25 perces CoD2-zés után már gondja van, hogy 1-2 percen belül én tudjak szinte zökkenőmentesen internetezni. Ez egy pár dolog amit felsoroltam...

Ha tőllem megkérdezném, mi pozitívat tudnék felhozni a windows 7-re, a válaszom ilyesmi lenne: Szépen néz ki. Ennyi. Nem több. Még nyárig talán kibírom, de aztán kegyetlenül le lesz dózerolva a gépről a 7, úgy hogy meg sem tud szólalni. És még jön a windows 8 is... Istenem... Visszasírom az XP-t!



Nektek mi a véleményetek, tapastalataitok a windows 7-ről? Jobb e a windows 7 mint az XP?


2011. ápr. 3. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ki ki hogy jobb!
2011. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van ami jobb van ami rosszabb, én már megszoktam, bár nekem is csinál érdekességeket.
2011. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a gépemre kicsit több, mint egy éve raktam fel a win7-et. Én az a felhasználó vagyok, aki szereti telepakolni a gépét minden sz*rral... Így már kell 3-5 perc mire a teljesen feláll, de én szinte mindig készenlétbe rakom, így pillanatok alatt használható a gép. A sebessége amúgy nagyon jó, a programok gyorsan indulnak, és nem fagy. A beállításokkal eleinte nekem is voltak gondjaim, de ez szerintem megszokás kérdése. A rendszert már sikerült egyszer-kétszer tönkretennem :D (boot szektort törölni, fontos rendszerfájlokat elrontani...) de mindig sikerült újratelepítés nélkül megcsinálni.

Összefoglalva, szerintem nagyon jó kis rendszer, jól bírja a kiképzést :)

2011. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

windows7 => format C

de most komolyan ez valami iszonyú

2011. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jobb a win7
2011. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azert en a helyedben megvizsgalnam jobban a gepet, mert a sok fagyas hardver hibara utalhat. En hasznalok xp-t es 7-et is(meg ubuntut is), fagyas soha nincsen.
2011. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve van meg, és haszálom rendesen, és ugyan olyan gyors, mint mindíg.
2011. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy valamelyik valaszololo irta, en is hardverre gyanakodnek. Nekem tobb mint 3 eves olcso kategorias laposomon nagyon okesan megy a win7, neked meg sokkal ujabb es jobb konfigon szarakodik, akkor ott a geppel is lehet valami gubanc. Ja amugy hogy kerdesre is valaszoljak, szerintem a Windowsok kozul eddig 7-es a legjobb.
2011. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Amiket felsoroltál utalhat vírusra,kém programra is bár az tény hogy a win 7 több errő forrást igényel.
2011. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm... Eddig nem is gondotlam a hardver hibára... Na jóvan. Talán kap még egy esélyt a windows 7... úgyis újrarakom tavaszi szünet fele.
2011. ápr. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!