Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-re frissítés csak...

Windows 10-re frissítés csak nekem észvesztően lassú?

Figyelt kérdés

Egy negyed óra alatt eljutok addig, hogy elkezdi telepíteni. Tehát túl vagyok pár frissítésen ellenőrzési folyamaton, megválaszoltam azt, mit szeretnék megtartani.

És ekkor elindul a százalék. 40%-ig eljut úgy 10 perc alatt. Innen 44%-ig úgy 20 perc. Este tízkor magára hagytam a gépet. Most tart 46%-nál.


Asztali pc., 64 bit, magyar nyelvű, loaderrel indítva.


2015. júl. 31. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
és akinek 32 bit van észlény?
2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
úgyértettem, hogy minden szoftvert a hivatalos oldaláról
2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akinek 32bit-es a rendszere az nyilván a 32 bit-est használja. De akinek ennyi fogalma sincs a dolgokról az inkább egyiket se használja azt javaslom.

Mi lenne ha dos-ban kéne csinálnotok valamit? Ha ez sem megy, akkor mi? Ennyire elbutult már ez a nemzedék ?

Mi a fa..omnak win10 ha még telepíteni sem tudjátok ezt nem értem. Használni tudjátok, de telepíteni nem? Talán az iskolában meg kéne mondani hogy ne az excel-t tanítsák egyből, hanem először is hogy kell összerakni egy gépet, milyen megfelelő hardvereket kell összeválogatni, hogy az megfelelően működjön, aztán hogy kell egyáltalán operációs rendszert telepíteni. Na aztán jöhet a sok szar amit "tanítanak" az órákon. Kár hogy még a tanárnak sincs sok fogalma róla.

2015. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as!

Nem jelentem a fröcsögésed, pedig lenne rá ok.

94 óta üzemszerűen dolgozom számítógéppel, PC, Mac, PC-Mac vegyes környezetben. Telepíteni is nem egy Windowst telepítettem már, de Linuxot is.

Néhány program használatát hivatásszerűen oktattam is.

Hidd el, nagy meglepetést már nem tud nekem okozni ez a világ!

A kérdésem annyi volt, hogy másnak is elakad-e így a telepítése hasonló körülményeket alapul véve, nem más.

A hivatalos oldalról töltöttem le FRISSÍTŐT.

Nemrégiben még az is kérdés volt, hogy ez tiszta telepítésre ad-e módot. Most sem az az alapértelmezett, csak lehetőség.

Tudod annyira ostoba vagyok, hogy amikor nulláról felhúzok egy gépet, feltelepítem az alkalmazásokat, beállítgatok mindent szépen, akkor rögtön mentek egy képfájlt is a gyors visszaállításhoz. Így volt, amikor kollégám által teljesen tönkre vágott rendszert tíz perc alatt visszaállítottam.

A köpködésedet nem kértem!

2015. júl. 31. 15:14
 15/15 A kérdező kommentje:
Tiszta telepítés attól a pillanattól, hogy elindítottam az exe-t addig, amíg megjelenet az Elkezdődik valami új (vagy mifene), 4 óra 36 perc volt.
2015. aug. 1. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!