Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-re frissítés csak...

Windows 10-re frissítés csak nekem észvesztően lassú?

Figyelt kérdés

Egy negyed óra alatt eljutok addig, hogy elkezdi telepíteni. Tehát túl vagyok pár frissítésen ellenőrzési folyamaton, megválaszoltam azt, mit szeretnék megtartani.

És ekkor elindul a százalék. 40%-ig eljut úgy 10 perc alatt. Innen 44%-ig úgy 20 perc. Este tízkor magára hagytam a gépet. Most tart 46%-nál.


Asztali pc., 64 bit, magyar nyelvű, loaderrel indítva.


2015. júl. 31. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tiszta partícióra telepítetted?
2015. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Frissítés! Már hogy menne tiszta partícióra?
2015. júl. 31. 09:35
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem az eleje volt lassú, a közepén gyors és a végén egy kicsit lassú a telepítésnek
2015. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tiszta gépre 8 perc alatt felmegy az egész, a frissítés viszont órákig is eltarthat attól függően hogy mennyi program volt az előző rendszeren. Nem vagyok a frissítés híve, lassú és szar is. A régi programok, driverek kompatibilitása is ingatag lábakon áll.
2015. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, azért kérdem, hogy tiszta partícióra ment-e.

Ráfrissíteni egy már meglévő rendszerre nagyon nem szerencsés.

2015. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

" Frissítés! Már hogy menne tiszta partícióra? "

Hát tudod a frissítést és letölti először a rendszer, ha képfájlba rakod vagy úgy töltöd le a frissítést akkor kiírod DVD/pendrive-ra, és tiszta telepítéssel normál módon telepíted.

Így hogy ráfrissítesz, lassú és hibás működésű rendszert fogsz kapni, a drivereket meg előtte el kellett volna távolítanod és utána agyártó weboldaláról letöltened az új win10 ready drivereket.

2015. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A két nap óta elérhető frissítőnek az a fő funkciója, arra van kitalálva, az az alapértelmezett, hogy a meg lévő, működő rendszert váltsa le, megtartva a telepített programokat, beállításokat stb.

Amíg eddig eljutottam, többször is átvizsgálta a rendszert, detektálta milyen oprendszer van fent, milyen driverek stb., s ennek megfelelően töltött le eleve frissítéseket.


Az első Windows, amellyel dolgoztam még a 3.1-es volt. Mindig tiszta telepítést csináltam, tudom a ráfrissítés gyenge pontját. Csak ennél kifejezetten ezt a megoldást preferálja a progi.

2015. júl. 31. 10:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor sok szerencsét !


Vagy itt a hivatalos program:

[link]


Írd ki és telepíts tisztán, ha mégsem jön be a frissítésesdi.

2015. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

ne tölts le szoftvereket más oldalról

2015. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Milyen más oldalról? Az a link a MediaCreationTool win10x64 bites telepítője.

Úgy kell telepíteni, mint bármilyen másik rendszert.

2015. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!