Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miről írjak a blogomban?

Miről írjak a blogomban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:12
 1/6 anonim válasza:
hogy megkérdezted gykn mit írj:)
2010. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magadról.
2010. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorlatilag bármiről. Amikor én vezettem blogot, akkor pozitív hatást fejtett ki rám, mert így el kellett mennem kirándulni, meccsre, sportolni, airsoftozni, bulizni, hogy nehogy mindíg azt kelljen leírnom, hogy otthon kockultam :) Persze ezeken a témákon felül becsúszhat egy-két olyan kérdés kifejtése, ami jobban érdekel téged, vagy írsz egy lemezkritikát a kedvenc zenekarod új albumáról, vagy egy filmkritikát az egyik kedvenc filmedről, de akár azt is leírhatod, hogy milyen tömegnövelőt iszol kondi után, vagy épp hogy melyik hokicsapat nyert a téli olimpián. Igazából egy blogba tényleg bármi belefér, és minél változatosabb annál jobb.. Pl amikor én írtam, akkor ezek közül szinte mindről írtam, csak aztán sajnos letörölték az oldalam :S
2010. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meglett a jutalom :D

És sajnálom a blogod biztos jó volt.....

2010. márc. 4. 14:39
 5/6 anonim válasza:
Kaphatunk esetleg majd egy linket? :D
2010. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem szeretnék belekötni, de elmondanám a véleményem.

Miért írsz blogot, ha nem tudod miről?. Én is írok blogot, de mindennap tudom miről írjak - legyen az vélemény,emlék,valami magamról. -. De ha egyszerűen nincs ötleted és itt ismeretlen emberektől kérdezed meg akkor tök felesleges. Nekem is van, hogy épp nincs ötletem, de akkor inkább nem írok semmit és majd mikor lesz akkor írok. Szóval szerintem saját magadtól kellene rágyere, hogy mit írsz ki blogodra, mit engedsz meg.

Elnézést ha megsértettem valakit. :$

2012. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!