Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miről írhatnék még a szakdolgo...

Miről írhatnék még a szakdolgozatomban?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatot írok egy okj-s képzéshez. A szakdolgozatom tárgya egy menekülő ébresztőóra, a lelke két mikrochip lesz, szervomotor vezérléssel lesz megoldva a menekülés +3 infra led - fotodióda párossal... 7szegmens kijelzőn fogom kijelezni az időt multiplexeres vezérléssel, s kb kifújt a dolog, még az időzítésről tudok beszélni, azt annyi, tudnátok segíteni, hogy még ezzel kapcsolatban miről írhatnék még? Előre is köszi :)
2011. máj. 9. 08:24
 1/6 anonim válasza:

Menekülő ébresztőóra? :-)


Vonj bele egy kis ébresztőóra-pszichológiát.

2011. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, köszi :) De szerintem csak a bevezetést színesíthetném vele sajnos :/
2011. máj. 9. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán még az ébresztő hangja: x idő után idegesítőbb, n+1 idő múlva őrjítő. :)
2011. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sem rossz ötlet... :)
2011. máj. 9. 09:09
 5/6 anonim válasza:

Esetleg dobj be alternatívákat is: ha nem sikerül elmenekülnie és

- földhöz vágják (röppálya, idő, sebesség, megtett út)

- ripityára törik (összetevők atomjainak torzulása, darabok szétszóródásának pályája)


:-)

2011. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jót nevettem az ötleteden, hát ötletnek jó, csak nem tudom, hogy akik majd olvassák mit szólnának hozzá :D

De ha nem tudok mit írni, biztosan beleírom :D

2011. máj. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!